HomeLifeStyleВийшов перший трейлер GTA VI: що нам у ньому показали і чого...

Вийшов перший трейлер GTA VI: що нам у ньому показали і чого чекати від гри

Компанії Rockstar довелося опублікувати ролик на кілька годин раніше. Все через витік у соцмережі Х.

Rockstar офіційно випустила перший трейлер Grand Theft Auto 6. У ролику показали головних персонажів гри, ключову локацію, де розвиватимуться події, але майже не продемонстрували сюжетних деталей.

В офіційному акаунті розробника в YouTube відео з’явилося після витоку: трейлер ще до офіційної прем’єри виявився злитим у Х (раніше Twitter).

Вийшов перший трейлер GTA VI: що нам у ньому показали і чого чекати від гри
ROCKSTAR GAMES

GTA 6: герої, сюжет, місце дії

Судячи з ролика, одним із головних персонажів нової GTA стане дівчина, на ім’я Люсія – це перший протагоніст жіночої статі у серії. Її напарником виявиться чоловік, на ім’я Джейсон — якщо вірити чуткам, він буде другим грабельним персонажем.

Сюжет гри розгорнеться у місті під назвою Леоніда — вигаданому штаті, під час створення якого розробники надихалися Флоридою. При цьому однією з основних локацій буде місто Вайс-Сіті.

Про сценарій відомо небагато — судячи з усього, Люції та Джейсону доведеться об’єднатися, щоб вибратися з якоїсь колотнечі. Однак у трейлері показали також фрагменти з катсцен та кадри на движку, за рахунок яких можна оцінити якість графіки, анімацію та деталізацію героїв та об’єктів у грі.

Саундтреком до трейлера виступила пісня Тома Петті Love Is A Long Road. Відео доступне з субтитрами 15 мовами. Усього за 8 годин з моменту публікації ролик набрав понад 46,5 мільйонів переглядів.

Вийшов перший трейлер GTA VI: що нам у ньому показали і чого чекати від гри
ROCKSTAR

Коли та на яких платформах вийде GTA 6

Реліз GTA 6 заплановано на 2025 рік. Очікується, що ігри вийде на PlayStation 5 та Xbox Series X/S. Терміни виходу на ПК поки що не називаються, а в прес-релізі Take-Two Interactive, опублікованому 5 грудня, версія для персональних комп’ютерів не згадується взагалі.

З моменту виходу попередньої гри серії Grand Theft Auto 5 пройшло вже більше 10 років: її реліз відбувся у вересні 2013 року. Спочатку вона також була представлена у версіях для PS та Xbox, однак у наступні роки стала доступною і для інших платформ. При цьому з кожною новою версією розробник удосконалив продукт.

Цікаво, що ще до свого офіційного виходу перший трейлер нової GTA став однією з найголовніших подій 2023 року — анонс відеоролика побив навіть популярність трейлера фільму «Месники: війна нескінченності» п’ятирічної давності.

Свіжі новини
Схожі новини