HomeГороскопиЛюбовний гороскоп на 22 – 28 листопада

Любовний гороскоп на 22 – 28 листопада

Цього тижня ми зосередимося на наших переконаннях, цінностях та ідеалах, пов’язаних з любов’ю та любовними стосунками. Ми будемо шукати спосіб покращити спілкування з вашим партнером. Іноді ми будемо просити поради у друзів. Нудьгувати точно не доведеться. Дізнайтеся більше про ваш знак зодіаку в нашому любовному гороскопі.

Овни

Цього тижня, коли справа доходить до романтики, зірки підтримають вас, і особливо Меркурій і Сонце, які опиняться в хорошому становищі один до одного. Все це, звичайно, зарядить вас великою кількістю позитивізму, ви будете дивитися в найближче майбутнє з новими надіями, ваше кохання розвинеться ще краще. Пов’язаний Овен весело проведе час із коханою людиною. Ті з вас, хто не має партнера, можуть подумати про те, ким вони хотіли б стати своїм майбутнім партнером. Всесвіт чує наші бажання!

Тельці

Інтимні питання легше обговорювати з коханою людиною. Посвячені зодіаку представники можуть обговорити важливі фінансові питання. Деякі з них знайдуть своє рішення, можна навіть у щось вкласти гроші. Без прив’язі нудьгувати точно не доведеться. На них чекають флірти, зустрічі, емоції, які підтримають їхній гарний настрій.

Близнюки

Меркурій, який є вашим правителем, входить у ваш сектор партнерства, встановлюючи гарний зв’язок із Сонцем. Ви будете зосереджені на тому, щоб ваш нинішній роман був якомога реальнішим. Гарне спілкування, ймовірно, допоможе вам покращити ваші нинішні чи нові стосунки так, як ви навіть не здогадувалися. Самотні Близнюки будуть насолоджуватися увагою, спілкуванням та фліртом.

Раки

Тим із вас, хто запитує, чи складеться у них роман чи ні, тиждень обов’язково принесе гарні емоції. Це вірно для тих з вас, хто не перебуває у відносинах останнім часом, а також для тих крабів, які нещодавно почали зустрічатися з цією людиною. Побалуйте себе приємними моментами з коханою людиною, підкресліть гарне спілкування та близькість. Якщо ви самотні, але все ж таки маєте на увазі когось, то ви більше зосередитеся на позитивних якостях людини, ніж на негативних.

Леви

Любов займе більшу частину ваших думок. Меркурій входить у ваш романтичний сектор, і до неділі він буде в ідеальному збігу із Сонцем у тій же частині вашої карти. Самотні Леви можуть радіти, оскільки, ймовірно, буде багато перспектив для зустрічей та флірту. Деякі з учасників можуть розпочати з обговорення планів щодо дитини чи іншим чином покращити свої стосунки. Якщо у вас вже є діти, то ви обов’язково добре проведете тиждень із коханою людиною та своїми близькими.

Діви

Незалежно від того, який статус ваших поточних відносин, цього тижня ви багато думатимете про себе, своє задоволення, своє почуття безпеки. Добре, що ви будете джерелом стабільності. Це чудово, тому що ви зрозумієте, що ваше щастя не залежить від того, є у вас стосунки чи ні. Кохання дає додаткову мотивацію, позитивно впливає на ваше особисте життя.

Терези

Коли справа доходить до кохання, ніхто й ніщо не може стати на вашому шляху. Меркурій входить у знак Стрільця, переходячи у ваш сектор обміну повідомленнями. Там ви зустрінете Сонце, що разом створює для вас позитивні вібрації. Ви подумаєте про любовні проблеми з іншого погляду, і це безперечно позитивно вплине на ваші стосунки, якщо вони у вас є, а також на тих, хто шукає свого партнера.

Скорпіони

Ви не повинні задовольнятися нічим меншим, ніж те, чого, як ви знаєте, заслуговуєте, Скорпіони! Рух Меркурія у вашому секторі самооцінки надихне вас просити про всілякі нагороди. Ця планета разом із чудовим Сонцем нагадає вам, що ви стоїте набагато більше, ніж те, чим ви були задоволені в минулому. Продовжуйте йти вперед, будьте віддані справі як партнери, але також думайте про те, чого ви дійсно заслуговуєте.

Стрільці

Стрільці обов’язково по-іншому поглянути на кохання. Вірні представники Зодіаку можуть досягти нових висот у своїх стосунках. Щоб знову відкрити себе зі своїм партнером, будувати плани на найближче майбутнє. Настав час мріяти і разом втілювати в життя свої бажання. Любителі теж почнуть позитивніше дивитися на життя, і це позитивно позначиться на їхній привабливості.

Козероги

Козерогам, у серйозних відносинах чи ні, важливо позбавлятися негативних думок. Вони тільки заважають вам бути щасливими у коханні. Якщо вам що сказати, не тримайте це при собі, а знайдіть правильний тон для спілкування з партнером. Зразки мислення важливі, коли ми шукаємо партнера або вже у любовному зв’язку. Позбавившись секретів і поганого настрою, вам буде легше відкритися любові, і у вас є хороші перспективи цього тижня.

Водолій

Любовні проблеми сильно хвилюватимуть Водолія. Деякі з вас можуть звернутися за порадою до найближчого друга. Якщо ви зустрічаєтеся з кимось, вони можуть нарешті помітити, яка ви чудова людина. Але ви також можете зрозуміти, що більше не бажаєте витрачати дорогоцінний час на того, хто вас не цінує. Якщо ви перебуваєте у стосунках, близькість для вас та вашої коханої людини буде на першому місці. І не тільки в спальні, але і за її межами, в ті моменти, коли ви розмовляєте, ділитеся один з одним і насолоджуєтеся приємним товариством іншого.

Риби

Деякі Риби можуть почати замислюватися про те, чи вписується їхній нинішній партнер у їхні уявлення про стосунки. Якщо ви відчуваєте повну підтримку та любов, переслідуючи свої амбіції, тоді ви знатимете, що у вас повноцінні стосунки. Але з іншого боку, ви можете переглянути свій любовний зв’язок, якщо завжди потрібно виправдовувати свої пріоритети перед партнером. Самотні люди можуть виявити, що відчувають любовні емоції до когось, хто так чи інакше пов’язаний з їхньою роботою, хобі та займає високе ієрархічне становище.

Свіжі новини
Схожі новини