HomeГороскопиНаскрізь вас бачу! У кого із знаків зодіаку найсильніша інтуїція?

Наскрізь вас бачу! У кого із знаків зодіаку найсильніша інтуїція?

Із п’ятницею! Сьогодні наша Магічна куля розповідає, хто із знаків зодіаку сам як Магічна куля і бачить усе приховане та таємне. Можливо, це ти?

12-е місце – Стрілець

Почесне останнє місце в гороскопі природжених медіумів дістається Стрільцям – за приголомшливу здатність начхати з високої дзвіниці на будь-які передчуття та знаки долі. Не те, щоб Стрільці такі фаталісти, зовсім немає. Просто якщо здогадуватися про все заздалегідь, то навіщо тоді жити? Так само не цікаво!

11-е місце – Козеріг

Інтуїція у Козерогів зустрічається, але дуже рідко, оскільки є атавізмом — чимось на кшталт хвоста у людей. Щоправда, на відміну хвоста, зазвичай, сама відвалюється приблизно на момент статевого дозрівання. Тому що Козеріг їй не користується, ясна річ: як взагалі можна вірити чомусь, що не можна торкнутися руками, га?

10-е місце – Овен

У Овнів замість інтуїції у внутрішньому світі виростає така корисна штука, як афедрона чуйка: працює виключно щодо грошей, але ніколи не збоїть — Овни завжди знають, де пахне збагаченням. У всіх інших випадках ніякі передчуття Овну загалом і не потрібні: фігня війна, головне — маневри!

9-е місце – Лев

Левам небесна канцелярія не відсипала інтуїції через одну просту причину: шкода витрачати цінний ресурс на того, хто все одно його не оцінить. А не оцінить тому, що коли над знаками зодіаку розсипали зарозумілість із баночки, кришечка просто над Левами злетіла. І тепер, як ми всі розуміємо, не царська ця справа — наскрізь когось бачити. Та й кого? Навколо холопи одні! Було б на що дивитися, їй-богу.

8-е місце – Телець

Абсолютно нікудишній інтуїт: як то кажуть, дивиться в книгу — бачить самі знаєте що. Що, втім, зовсім не заважає Тельцю жити, бо замість інтуїції у нього вагон і маленький візок життєвого досвіду, пам’ять, як у слона, і фантастичне вміння обирати правильну життєву стратегію. Тож від інтуїції, зізнаємось, Тельцю ніякої користі не було б, окрім шкоди.

7-е місце – Ваги

Інтуїція Шредінгера: вона начебто є, але в той же час її ніби й немає. Тобто Терези, з одного боку, здатні відчувати тонкі матерії куди краще від багатьох знаків, але біда — вони ніколи не впевнені, чи дійсно вони щось відчувають. А може, здалося? А може, це не передчуття холодить внутрішній світ, а вокзальну шаурму їсти не треба було? Чорт його розбере.

6-е місце – Діва

Почесне центральне місце в гороскопі інтуїтів дістається Дівам – найбільшим і найголовнішим умільцям у важкій справі натягу сов на глобуси. Будь-яке своє передчуття Діва негайно витягує з надр внутрішнього світу, ретельно обсмоктує, розглядає під мікроскопом, розбирає молекули і намагається логічно обгрунтувати. Внаслідок чого передчуття передбачувано розсипається та відновленню вже не підлягає.

5-е місце – Водолій

Відкривають п’ятірку лідерів Водолії — люди, які мають інтуїцію такого розміру, що вже явно заважає ходити. Проблема в тому, що Водолії, схоже, самі її дещо побоюються, справедливо підозрюючи, що варто почати нею правильно користуватися і відкриються прірви. І, чесно кажучи, вони чудово відчувають, що з прірви їм навряд чи простягнуть руку дружби, ага.

4-е місце – Близнюки

Трохи не дотягли до трійки лідерів Близнюки, які бачать усіх наскрізь з першого погляду, завжди все про всіх знають і здатні передбачити не тільки те, що людина зробить наступного моменту, але й те, про що вона при цьому насправді думає, а заразом – що він думатиме і робитиме до кінця своїх нікчемних днів. Проблема лише в тому, що нічого цікавого з точки зору Близнюків 99% населення Землі ні думати, ні не робитимуть. Ну і сенс у це взагалі поринати?

3-е місце – Рак

Відкривають трійку лідерів Раки — природжені інтуїти: вони завжди знають, що буде, але, на жаль, не мають уявлення, чим серце заспокоїться: дар передбачення у Раків недобрий. Але якщо вам потрібна людина, яка вміє вангувати будь-які неприємності, починаючи від пересоленого борщу та закінчуючи зомбі-апокаліпсисом, це вам до Раку.

2-е місце – Скорпіон

Наймістичніший знак займає почесне друге місце: усередині Скорпіона крім кам’яного серця і недоторканного запасу хитрості, розрахованого на все людство, зберігається ще й вбудований детектор брехні. Обдурити Скорпіона не можна, навіть якщо ви себе обманюєте і щиро вірите в те, що кажете. Але, на жаль, щодо себе коханого Скорпіон цей скіл застосовувати не вміє. А тому має звичку безтурботно відмахуватися клешнею від внутрішньої сирени, що сигналізує про небезпеку. На жаль!

1-е місце – Риби

Та-дамм! Почесне перше місце, золота медаль та звання головного інтуїту всієї зодіаку дістається Рибам. Риби почуваються в океані тонких матерій як удома. Від Риб ніщо не сховається, у тому числі те, що ви самі приховуєте. Риби завжди знають, де тепла течія, яка сама принесе до них зграю поживних салак. А найголовніше – Риби зовсім не жадібні і щедро діляться своїми передчуттями з усіма, хто готовий слухати. Але ж ви не слухаєте, правда? Отож і воно.

Свіжі новини
Схожі новини