HomeГороскопиТлумачення секс-видінь: Що означають твої еротичні сни

Тлумачення секс-видінь: Що означають твої еротичні сни

Сни про секс іноді бувають у всіх. Часто в них фігурують колишні, причому не завжди з інтимним підтекстом. Як зрозуміти, що означає конкретний сон і чи варто терміново повідомляти про це колишнього?

1. Перше кохання чи екс

Якщо тобі наснилася бурхлива ніч з тим, кого давно немає у твоєму житті, не поспішай визнавати цього нинішнього партнера і підозрювати себе в почуттях до колишнього. Це – найпоширеніший тип снів про секс. І мають на увазі не сама людина, а почуття, з якими ви зустрічалися: перше кохання, збудження, радість… Якщо це повторюється часто, подумай, що тебе не влаштовує в нинішніх відносинах. Може, почуваєшся самотньою чи недостатньо коханою?

2. Незнайомець без обличчя

Пам’ятаєш епізод із фільму «Коли Гаррі зустрів Саллі», де вона розповідає, що років із дванадцяти їй снився незнайомець без чіткої особи, який роздягав її та всіляко ублажав? Гаррі це не сподобалося, але така фантазія посідає друге почесне місце в цьому рейтингу.

Сенс сну не в тому, що десь на тебе чекає таємничий незнайомець. Це сон про тебе саму, про те, що ти хочеш привнести до свого життя, які бажання зробити частиною повсякденності.

3. Просто друг

Ще один гість сексуальних снів – людина, про яку ти нічого такого не думаєш. І знову це – про тебе! Назви три основні якості цієї людини — і подумай, чого тобі цього не вистачає. Підсвідомість — складна штука, іноді вона дає рекомендації зовсім незвичайним способом.

4. Жінка

Секс із людиною своєї статі, якщо ти гетеросексуалка, не пропонує змінити орієнтацію. Такі сни часто присвячені твоєму партнерові чи оточенню. Подумай про характер тієї, що з’явилася уві сні. Вона добра чи зла, м’яка чи строга? Що ти відчуваєш, коли показуєш найкращу роботу у відділі, що складається переважно з чоловіків? Чи давно ви практикували такі ласки з бойфрендом?

5. Знаменитість

Можливі два варіанти. Ти справді вважаєш цю людину гарячим хлопцем і цілком могла б з нею переспати, якби випала можливість. Або це чергове повідомлення від підсвідомості із пропозицією назвати три речі про цю людину. Подумай, чим саме він відомий і чому. Якщо це музикант — згадай текст популярної пісні та пошукай відповіді там. Якщо письменник – книгу, і таке інше.

6. Ворог

Якщо ти займаєшся сексом уві сні з тим, кого ненавидиш, можливо, тобі варто налагодити стосунки з цією людиною. Якщо це неможливо, подумай, які його якості чи здібності ти хотіла б бачити у себе. Може він видатний танцюрист, а ти завжди хотіла танцювати. Чи він працює у компанії твоєї мрії? Не зациклюйся на тому, чому бачиш його голим у своєму сні.

А ще такий сон може означати, що вистачить відчувати ненависть, це погане почуття, яке варто замінити хоча б байдужістю.

7. Колега

Такі сни схожі на варіації за участю друга, але варто звернути увагу на робочі якості колеги, яких тобі бракує. Якщо сниться начальник, то це інша справа. Сон про те, хто має на тебе вплив, може означати, що тобі потрібно виявити більше влади в якихось життєвих аспектах або вчитися швидше приймати рішення.

8. Груповий секс

Такий сон не означає, що ти хочеш цього по-справжньому. Швидше за все, у тебе просто «передоз» кількості справ, які потрібно виконувати та контролювати в один і той самий час. Ти плутаєшся, щось забуваєш – і виходить не дуже добре. Якщо це так, постарайся позбавитися частини цих справ, передай їх комусь або відклади на потім.

9. Секс у громадському місці

Тут все просто: мабуть, ця сфера твого життя домінує над іншими, ти багато про неї говориш чи приділяєш найбільше часу. Якщо це офіс, повний колег, то варто подумати про відпустку. Якщо школа — згадай, що тобі там не подобалося чи що врізалося на згадку найсильніше — можливо, це й буде відповіддю.

10. Секс у дитячій кімнаті

Сни про дитинство, особливо з інтимним підтекстом, часто означають, що тобі варто згадати якісь події того періоду. Що тобі запам’яталося, що хотілося б забути? Те саме — про будь-яке інше попереднє місце твого життя. Порівняй стару версію себе з тією, що є зараз, і зрозумієш, чому дійство відбувається саме там. Можливо, в деяких випадках ти досі граєш роль дитини.

11. Оргазм уві сні

Такі сновидіння часто означають вдале завершення великого проекту чи повне задоволення своїм життям. Ура!

12. Вагітність

Це не зовсім сон про секс, але оскільки вона настає в результаті статевого акту, додамо сюди та її. Найчастіше такий сон не вимагає термінового проведення тесту в туалеті, а говорить про якісь справи та проекти на стадії розвитку, які тобі хотілося б довести до логічного завершення.

Свіжі новини
Схожі новини