HomeHealthЧому комарі кусають одних людей та ігнорують інших — знайдено медичне пояснення

Чому комарі кусають одних людей та ігнорують інших — знайдено медичне пояснення

Головне питання кожного літа — чому одних комарі ніби зовсім не помічають, а інших готові обковтнути до кісток? Лікарка розкрила причину, поділившись результатами наукових досліджень.

Вчені з’ясували – комара приваблює джерело тепла та вуглекислого газу. Саме тому «смачнішими» комарам можуть здатися повні люди, діти, вагітні жінки, фізкультурники і громадяни, що напідпитку — з диханням вони виділяють більше вуглекислого газу, а їх температура тіла може бути вищою. Крім того, додають собі ризику бути покусаними люди, одягнені в темний одяг — комарі розпізнають її краще за світлий.

Однак, це не все. Педіатр розкрила, що комарів також заманює індивідуальний аромат шкіри жертви, що регулюється мікрофлорою. Майже 300 хімічних речовин і сполук, що виділяються на поверхню епідермісу, у різних варіантах можуть створювати поєднання, які діють на кровососи так само, як на нас діє запах свіжовпеченої булочки! Особливо комарі котирують аміак та молочну кислоту.

Лікар підтвердила, що власники першої групи крові справді можуть вважатися апетитнішими, проте уточнила, що їхні чари діють не на всі види комарів.

Також корисно дізнатися, що високий рівень вітаміну В у крові, навпаки, відлякує надокучливих комах. Цей вітамін, нагадаємо, корисний і для нервів!

Свіжі новини
Схожі новини