HomeHealthПопу як у Кім: 5 продуктів для швидкого зростання сідниць

Попу як у Кім: 5 продуктів для швидкого зростання сідниць

Зробити попу більш пружною, підтягнутою та круглою можна і без допомоги пластичних хірургів. Запам'ятай список із 5 продуктів, з якими сідниці зростатимуть, як на дріжджах.

Посилити результати від тренувань на сідниці та змусити їх ставати апетитними та підтягнутими набагато швидше можна за допомогою харчування. Візьми на замітку цей список з 5 основних продуктів, які допоможуть у стислий термін наростити м’язову масу в «м’якому місці».

М’який сир

У домашньому м’якому сирі чи сирі багато поживних речовин та вітамінів. Вживання цього продукту на регулярній основі допоможе набрати вагу в «потрібних» місцях та візуально зробити попу круглішим.

Пісна яловичина

Вона багата на білки, які допомагають накачати сідничні м’язи швидше. А значить страви з яловичиною здатні здійснити твою давню мрію про пружні та апетитні сідниці.

Тунець

Ця риба містить мало калорій, але є відмінним джерелом здорового білка. Введи цей продукт до раціону і відразу помітиш, що м’язи в п’ятій точці почали рости куди швидше.

Коричневий рис

Попа стане більш підтягнутою та круглою на вигляд, якщо ти полюбиш коричневий рис. У чому секрет? У підвищеному вмісті в цих цільнозернових корисної клітковини.

Індичка

У дієтичному м’ясі індички міститься безліч білка. Саме з цієї причини птах є ідеальним продуктом для швидкого зростання попи.

Свіжі новини
Схожі новини