HomeHealthПсують емаль і «дзвенять» в аеропорту: 6 міфів про брекети, в які...

Псують емаль і «дзвенять» в аеропорту: 6 міфів про брекети, в які час перестати вірити

Хтось так і не наважується на встановлення брекетів через різні страхи, більшість яких надумані. Ми вирішили розвінчати найпопулярніші міфи про носіння зубних скоб: вони і заважають багатьом нарешті дійти до стоматології.

Мрієш про ідеальну посмішку, але все одно відмовляєшся від встановлення брекетів через страшні, а часом просто дивні речі, які про це чула? Мабуть, ти просто стала жертвою популярних міфів про страхітливі на перший погляд конструкції для випрямлення зубів. Зараз ми переконаємо нарешті звернутися до ортодонту.

Міф №1: дорослим вже пізно ставити брекети

Нісенітниця! Вирівнювати зуби у 30 років і старше – абсолютно нормально. Так, можливо, часу на їх виправлення у зрілому віці піде більше, ніж у дитинстві чи юності, проте це зовсім не привід відмовлятися від посмішки мрії.

Міф №2: носити брекети боляче

Насправді неприємні відчуття виникають лише в перші кілька днів після встановлення конструкції. Потім ти звикаєш до «залізок» у роті і вже точно не мучишся від болю.

Міф №3: брекети «дзвенять» в аеропорту

Ще одна часта страшилка про брекети, яку давно час спростувати. Насправді, датчики не спрацьовують на конструкцію для випрямлення зубів, тому що металу в ній занадто мало.

Міф №4: з брекетами боляче їсти

Дискомфорт може виникнути тільки в перші дні після установки або при вживанні твердих продуктів. Однак якщо ти дотримуватимешся правил носіння брекетів, жодних проблем не виникне.

Міф №5: перед встановленням брекетів треба видалити «зайві» зуби

Іноді це справді потрібно, щоб підсумковий результат тебе не розчарував. Однак це не залізне правило: видаляти чи не видаляти зуби вирішує лікар у кожній конкретній ситуації.

Міф №6: брекети псують емаль

Це ще один частий міф, який ми зараз із задоволенням розвінчуємо. У процесі фіксації брекетів емалі не завдається жодної шкоди.

Свіжі новини
Схожі новини