HomeHealthРозхочеться їсти: 7 найкращих продуктів для зниження апетиту

Розхочеться їсти: 7 найкращих продуктів для зниження апетиту

Ці доступні продукти допомагають контролювати апетит та прискорюють метаболізм. Спробуй ввести їх у раціон на місяць і одразу помітиш зміни!

Сьогодні ми хочемо розповісти тобі, що таке тилакоїди і як вони допоможуть тобі у відчайдушній сутичці із зайвою вагою.

Що таке тилакоїди

Тилакоїди – це мембранні структури, які можна знайти в клітинах рослин, включаючи зелене листя. Вони відіграють у фотосинтезі. Ще зі школи нам відомо, що в процесі фотосинтезу рослини перетворять світло та вуглекислоту на енергію та органічні речовини. Однак останні дослідження показали, що тилакоїди також можуть мати позитивний вплив на процеси обміну речовин та наш апетит.

Як тилакоїди допомагають схуднути

Тилакоїди виконують відразу кілька важливих функцій, що запускають процес схуднення.

Зменшують апетит

Це відбувається завдяки здатності тилакоїдів впливати на гормон, що регулює почуття голоду – лейтин. За результатами досліджень, вживання продуктів з тилакоїдами в їжу сприяє зниженню рівня лейтину в крові, що знижує бажання вкотре перекусити і змушує нам зменшити розміри порцій.

Допомагають засвоєнню жирів

Тилакоїди знижують активність ліпогенезу – процесу, при якому організм перетворює вуглеводи в жири. Це означає, що вживання багатих на тилакоїди продуктів заважає накопиченню жиру в організмі.

Поліпшують метаболізм

Тилакоїди сприяють прискоренню обміну речовин та засвоєнню поживних речовин, що допомагає організму більш ефективно спалювати калорії та використовувати їх як джерело енергії.

Як включити тилакоїди в раціон

Найпростіший спосіб включити тилакоїди в раціон – це збільшити споживання зелені, яка багата на ці мембранні структури. Однак для досягнення помітного ефекту необхідно вживати тилакоїди в достатній кількості і, що не менш важливо, робити це регулярно.

7 основних продуктів зниження апетиту:

  • шпинат
  • броколі
  • морська капуста
  • капуста кейл
  • листова гірчиця
  • кінза
  • будь-яка темно-зелена салатна зелень
Свіжі новини
Схожі новини