HomeКраса та модаПід спідницю або на лопатки: Як правильно наносити різні види парфуму -...

Під спідницю або на лопатки: Як правильно наносити різні види парфуму – для стійкості та гарного шлейфу

Звикла обливатися улюбленим ароматом із ніг до голови? Перестань неекономно витрачати продукт і запам’ятай, на які саме зони його слід наносити, щоб створити найкраще враження.

З дитинства запам’ятала, як дідусь щедро обливався одеколоном перед виходом на роботу, залишаючи за собою шлейф у під’їзді аж на кілька годин? Ні, ми не будемо брати з нього приклад, адже є куди ефективніші способи залишити про себе яскраве враження за допомогою парфуму, не використовуючи половину флакона.

Прямо зараз запам’ятай, на які зони найкраще наносити аромати різного виду, щоб вони огортали приємним серпанком і довше трималися.

Туалетна вода

Цей вид парфуму, в якому в основному чути найвищі ноти, краще наносити в техніці «хмара». Достатньо розпорошити туалетну воду перед собою і увійти в цей ароматний серпанок. Так парфум огорне тебе від кінчиків волосся до кінчиків пальців і ляже на шкіру та одяг делікатно – ніякого ефекту задушення.

Парфумована вода

По фортеці цей вид парфуму посідає друге місце відразу після духів. Щоб вода краще розкрилася, наноси її не на, а під одяг, а також не забудь про пару пшиків на волосся.

Духи

Важкий концентрований парфум найкраще наносити на себе, дотримуючись техніки «крила ангела». Що це означає? Фантастичний шлейф він залишить за собою, якщо ти будеш розпорошувати його не тільки на шию, зап’ястя та ліктьовий згин, а й на оголені лопатки.

Свіжі новини
Схожі новини