HomeКраса та модаВідверта фотосесія в 91 рік: Як виглядає сьогодні найстаріша супермодель світу

Відверта фотосесія в 91 рік: Як виглядає сьогодні найстаріша супермодель світу

Кармен Дель’Орефіс — модель з рекордно довгою кар’єрою. Сьогодні американці за 90 років, але вона все одно знімається для глянцю і навіть не боїться оголених кадрів!

Кармен Дель’Орефіс розпочала кар’єру, коли поняття «модель» ще навіть не існувало. Дівчина почала зніматися для глянцю у другій половині 1940-х — і лише для того, щоб не померти з голоду. У 16 років вона отримала першу глянсову обкладинку. А потім неодноразово йшла з модельного бізнесу — але згодом все одно поверталася та зривала овації публіки.

Сьогодні Кармен уже 91 рік. Ще у 1980-х її визнали моделлю з рекордно довгою кар’єрою. Ну а сьогодні американка — головний приклад для наслідування решти всіх моделей.

Відверта фотосесія в 91 рік: Як виглядає сьогодні найстаріша супермодель світу

Багато хто вважає, що століття моделі закінчується приблизно після 35-40, а в кращому разі після 50 років. Але Дель’Орефіс знімається для глянцю і сьогодні. Вона не боїться явити світові справжню себе і навіть не соромиться оголених зйомок!

Так, кілька тижнів тому 91-річна супермодель роздяглася для глянсової фотосесії. Ймовірно, Кармен позбавлений будь-яких стереотипів. Вона з гордістю показує світові, якою може бути краса в похилому віці. Що вже казати — навряд чи хтось відмовився б виглядати в старості так само, як ця жінка!

Свіжі новини
Схожі новини