HomeКурйози10-річна дочка Бейонсе спробувала купити діаманти на аукціоні

10-річна дочка Бейонсе спробувала купити діаманти на аукціоні

Блю Айві здивувала публіку на гала-концерті Wearable Art Gala у Лос-Анджелесі. Дочка Бейонсе та Джей-Зі поклала око на коштовність вартістю 80 тис. доларів.

Зоряна родина відвідала благодійний аукціон. Старшій дочці хіп-хоп виконавців сподобалися сережки із діамантами. Малятко не хотіла йти без них

Коли ведуча оголосила вартість прикраси, Блю підняла руку, висловивши готовність придбати їх. “80 тисяч доларів, ви дійсно дозволите їй їх забрати?” – Запитала Кеке Палмер у публіки. Аукціоністка заявила зі сцени, що дівчинка дуже багата.

Зрештою, сережки перекупила засновниця Mielle Organics Моніка Родрігес, яка заплатила за них 105 тис. доларів. Раніше ці прикраси належали самій Бейонсі.

Володарка премії «Греммі» та її чоловік також були присутні на цьому гала-концерті. Бейонсе та Джей-Зі супроводжували доньку, але ставки на аукціоні від них не надходило.

10-річна дочка Бейонсе спробувала купити діаманти на аукціоні

Поведінка Блю Айві шокувала не лише публіку на заході, а й шанувальників співачки. “Незвичайна дівчинка”, “Дивно, навіщо дитині коштовності?”, “Королівські замашки як у матері!”, “Не здивована, що Блю так вчинила”, “Впевнена, це шоу було розіграно Бейонсе, щоб нагадати про себе”, – обговорюють користувачі Мережі.

Свіжі новини
Схожі новини