HomeКурйозиАдвокати: Ембер Херд до зустрічі з Деппом працювала в ескорті

Адвокати: Ембер Херд до зустрічі з Деппом працювала в ескорті

Стали відомі подробиці про минуле життя 36-річної Ембер Херд (Amber Heard). З’ясувалося, що американська акторка працювала в ескорті.

Незважаючи на те, що судові розгляди між Ембер і Джонні закінчилися ще на початку літа, подробиці їхнього особистого життя все ще спливають у Мережі. Цього разу журналістам удалося отримати судові документи, якими користувалися адвокати Деппа.

У матеріалах сказано, що за кілька років до зустрічі з Джонні актриса працювала танцівницею. Адвокати також запевнили, що вона була ескортницею. Команда Деппа намагалася використати оголені фото Херда, але представники зірки «Аквамена» відхилили це.

Шанувальники актора жахнулися від побачених документів. «І ця жінка виставляла себе святою?», «До зустрічі з Деппом була ніким. Він зробив із неї ту, ким вона є, і це її подяка?», «Зате вона завжди знає, чим зможе заробити на життя, у разі невдачі в кіно», — зазначили фанати Джонні Деппа.

Адвокати актора фільму «Пірати Карибського моря» намагалися додати до справи відео Ембер та її сестри. Але їх також не ухвалили юристи актриси.

На щастя для Деппа, всі ці докази не стали у пригоді в судовому процесі. Актор виграв справу про наклеп. Тепер Ембер має виплатити колишньому чоловікові понад 8 млн. доларів.

Для того, щоб розплатитися з екс-чоловіком, актрисі довелося продати свій будинок, що знаходиться в долині Юкка, штат Каліфорнія. Після вдалої угоди Херд отримала трохи більше 1 млн. доларів. Залишилося зібрати 7 млн., щоб назавжди забути про свою поразку.

Свіжі новини
Схожі новини