HomeКурйозиДональд Трамп поховав колишню дружину на своєму полі для гольфу, щоб заощадити...

Дональд Трамп поховав колишню дружину на своєму полі для гольфу, щоб заощадити на податках

Дональд Трамп поховав свою колишню дружину Івану поруч із першою лункою свого поля для гольфу Trump National Golf Club у Бедмінстері (Нью-Джерсі). За даними видання Business Insider, це може принести екс-президенту США та бізнесменові суттєві податкові пільги. Справа в тому, що відповідно до податкового кодексу штату Нью-Джерсі цвинтарна земля звільняється від усіх податків та зборів. Цвинтарні компанії також звільнені від сплати будь-яких податків на нерухомість, податків на особисте майно на своїх землях, а також податків на бізнес, податків із продажу, прибуткових податків та податків на спадщину.

Податкові документи сімейного трасту Трампа, опубліковані ProPublica, показують, що траст прагнув зареєструвати нерухомість у Хакетстауні (штат Нью-Джерсі) як некомерційну цвинтарну компанію, хоча саме поле знаходиться за 20 миль звідти.

Івана Трамп стала першою людиною, похованою на цьому полі для гольфу, хоча плани з облаштування там цвинтаря у Трампа були давно. У 2012 році з’явилася інформація, що він мав намір побудувати мавзолей, де одного разу мав бути похований сам. Пізніше Трамп вніс поправки до своєї пропозиції про створення цвинтаря на території, запропонувавши закласти понад тисячу могил. Потім він знову змінив проект, плануючи створити “приватний сімейний цвинтар з 10 ділянок”, потім вніс поправки до цієї пропозиції, включивши до нього також цвинтар на 284 дільниці, могили якої будуть доступні для продажу.

Заощаджував на податках Трамп і раніше. Так, згідно з даними розслідування The New York Times, у 2016 році, коли Трамп вів передвиборчу кампанію, і в перший рік свого перебування у Білому домі політик заплатив у вигляді федерального прибуткового податку лише 750 доларів. До цього Трамп 10 років взагалі не платив федерального прибуткового податку, посилаючись на збитки бізнесу.

Івана Трамп померла 14 липня у своєму будинку у Верхньому Іст-Сайді. Їй було 73 роки. Вона була першою із трьох дружин Дональда Трамп. У шлюбі вони прожили з 1977 до 1992 року. У них народилося троє дітей: сини Дональд-молодший та Ерік та дочка Іванка.

Свіжі новини
Схожі новини