HomeКурйозиОргії, наркотики та рабство: «зайчики» Playboy про жахіття в особняку Х'ю Хефнера

Оргії, наркотики та рабство: «зайчики» Playboy про жахіття в особняку Х’ю Хефнера

Наприкінці січня 2022 року в Англії відбулася прем’єра документального фільму «Секрети Playboy», в якому розповідається жорстока правда про життя в особняку Х’ю Хефнера. Багато дівчат мріяли стати “зайчиками” Playboy – особняк Х’ю здавався їм замком з Disney, тоді як дівчата, яким це вдалося, з жахом згадують той час.

Х’ю Хефнера не стало у вересні 2017 року, і за минулі після цього роки спливає нова інформація про те, як низько він упав у своїх хтивих бажаннях, сп’янілий владою.

Членам клубу – ключі від дверей і вседозволеність

Перший Playboy вийшов у 1953 році – Хефнер тоді було всього 27 років. Героїнею першої обкладинки стала Мерілін Монро, яку Х’ю просто любив. Засновник імперії навіть заповідав поховати його поряд із кінодівою (що було виконано після його смерті)!

Оргії, наркотики та рабство: «зайчики» Playboy про жахіття в особняку Х'ю Хефнера
Getty Images

З популярністю журналу Playboy Х’ю Хефнер відкрив кілька однойменних нічних клубів, куди особисто відбирав усіх зайчиків. Членами клубу ставали багаті та нерідко знамениті люди, яким видавався карт-бланш на будь-які дії та вчинки. А ще ключі від клубу (у буквальному значенні). Приходь коли захочеш!

Вседозволеність, що ховається під блиском «чоловічого клубу», часом переходила всякі рамки. Почнемо з того, що у штаті кожного клубу була особлива команда людей, які займалися тим, що мешкали будь-які конфлікти та скандали, аби ті не дійшли до поліції. А як ти розумієш, скаржитися там було на що.

Оргії, наркотики та рабство: «зайчики» Playboy про жахіття в особняку Х'ю Хефнера
Getty Images

Так, одного разу відомий телеведучий та діджей Дон Корнеліус просто взяв і викрав двох «зайчиків». Знаменитому шоумену сподобалися дві сестри (обом – близько 20 років), які працюють у клубі, і він запросив їх продовжити вечір у себе вдома. Сестри, думаючи, що членами клубу стають лише порядні та перевірені особисто Хефнером чоловіки, погодилися. І зникли на три доби.

Як з’ясувалося пізніше, Корнеліус викрав дівчат: замкнув їх у різних кімнатах, де їх жорстоко ґвалтували з використанням сторонніх предметів. Однією із сестер вдалося в якийсь момент додзвонитися до мами — так називали головних серед «зайчиків» у кожному клубі. У результаті ситуацію зам’яли, і Дон навіть не був позбавлений членства у клубі.

Сп’янілий владою Хефнер

У молодості Хефнер був неймовірним красенем, а багатство та впливовість лише посилили його шарм: відбою від красунь не було. Х’ю отримував будь-яку дівчину, яку тільки міг побажати. Не дивно, що згодом йому це набридло — так у життя засновника імперії прийшла розпуста. Розквіт Playboy збігся із сексуальною революцією, тож будь-які збочення видавалися Хефнером за нову свободу.

Колишня модель та актриса Сондра Теодор зустрічалася з Х’ю наприкінці сімдесятих-вісімдесятих років. У докфільмі вона зізнається, що згодом сексуальні пристрасті засновника Playboy ставали дедалі більш збоченими та огидними. “Він просто лякав мене, його неможливо було задовольнити”, – говорила Сондра.

Оргії, наркотики та рабство: «зайчики» Playboy про жахіття в особняку Х'ю Хефнера
Getty Images

За її словами, оргії були невід’ємною частиною особняка Playboy – щонайменше п’ять разів на тиждень! Хефнер особисто складав до них сценарії, виступав «режисером» цієї дії та насолоджувався своєю владою. Якось Теодор застукала Хефнера торкаючим статеві органи собаки.

Камердинер Х’ю, який працював у нього з 1978 по 1981 рік, також взяв участь у зйомках фільму. Чоловік розповів, що періодично в особняку влаштовувалися свинячі ночі. «Свинями» Хефнер та його друзі називали найдешевших повій. Це було «спецзамовлення»: до особняка мали привезти найменш привабливих дівчат, бажано «потворних».

За словами камердинера, скрізь у кімнатах валялися секс-іграшки: після чергової оргії слуги забирали їх, ретельно мили та повертали на місця для майбутнього використання.

В оргіях «зайчикам» нерідко доводилося займатися сексом один з одним, хоча багато хто з них просто ненавидів один одного. І навіть у ліжку «закляті» подруги відпускали на адресу один одного їдкі шпильки. Екс-моделі Playboy також згадували, що їх перед початком оргії перевіряли на хвороби — багато в чому тому, що Хефнер ніколи не користувався презервативом.

Бути найкращою «зайкою»

За словами Сондри, Х’ю був «завзятим наркоманом». Під забороненими речовинами він часто ґвалтував її. «Я спостерігала, як дівчата з’являлися одна за одною, зі свіжими обличчями, чарівні, але їхня краса швидко сходила нанівець. Ми були для нього ніким. Він, як вампір, висмоктував із нас життя, і це тривало десятиліттями», — з гіркотою відзначала Теодор.

Між «зайчиками» завжди було суперництво. Х’ю спеціально зіштовхував дівчат лобами, щоби конкуренція між ними ніколи не припинялася. Через страх залишитися за бортом багато хто погоджувався на пластичні операції, на яких наполягав Хефнер.

Оргії, наркотики та рабство: «зайчики» Playboy про жахіття в особняку Х'ю Хефнера
Скріншот відео YouTube

Майже всі дівчата сьогодні шкодують про кількість маніпуляцій з обличчям і тілом. Шкода про них і 65-річна Сондра.

Будучи сам наркоманом, Х’ю називав заборонені речовини “розсувником ніг”. Так, в особняку був особливий жіночий туалет, де зберігався великий запас наркотиків для дівчат та всіх гостей. До речі, до кокаїну пристрастився навіть собака Х’ю — настільки багато його було в хаті.

Асистент Хефнера Ліза Ловін Баррет (працювала у засновника Playboy у вісімдесятих) також додала, що Х’ю завжди носив при собі запас седативного засобу, яким накачував дівчат, щоб вони охочіше погоджувалися на його збочення. І його друзів. За словами Барретт, седативне та наркотики змішувалися за «авторським рецептом» Хефнера.

Оргії, наркотики та рабство: «зайчики» Playboy про жахіття в особняку Х'ю Хефнера
Getty Images

«Зайчики» жили в особняку, як у концтаборі. Для них суворо діяв комендантський час — він скасовувався тільки в тому випадку, якщо Х’ю потребував однієї з моделей. Щоб виїхати до міста, треба було отримати дозвіл господаря. Зовнішній вигляд «зайчиків» теж строго контролювався: жодних червоних губ та змін у зачісці (Хефнер віддавав перевагу лише білявкам).

«Х’ю зламав мені життя»: зізнання порнозірки

Лінда Лавлейс – знаменита на весь світ порнозірка 70-х, яка прославилася завдяки фільму “Глибока ковтка” теж постраждала від Хефнера.

Оргії, наркотики та рабство: «зайчики» Playboy про жахіття в особняку Х'ю Хефнера
Getty Images

Якось вона потрапила в особняк Playboy після іншої вечірки: її привезли до Хефнера неосудною — Лінда перебрала з алкоголем і вживала наркотики. Х’ю скористався таким станом актриси і разом із друзями вирішив вступити з нею в інтимний зв’язок. Коли ця оргія набридла всім учасникам, вони змусили Лавлейс зайнятися оральним сексом із німецькою вівчаркою.

Оргії, наркотики та рабство: «зайчики» Playboy про жахіття в особняку Х'ю Хефнера
Getty Images

“Він не вважав нас за людей і поводився як з шматком м’яса”, – говорить Холлі Медісон, одна з “особливих” дівчат Хефнера. У нульові Х’ю, який зазвичай мав відразу кілька дівчат, обзавівся постійною сімкою блондинок, які всюди його супроводжували. Він часто проводив час одночасно з кількома «обраними».

Оргії, наркотики та рабство: «зайчики» Playboy про жахіття в особняку Х'ю Хефнера
Getty Images

Тоді, 2000-го, 21-річна Холлі вважала, що витягла щасливий квиток, адже на неї звернув увагу сам Х’ю Хефнер. На жаль, мрії швидко розвіялися: у першу ж ніч засновник Playboy запропонував їй наркотики – за його словами, так було простіше розслабитися для групового сексу. Від заборонених речовин Медісон відмовилася, але зайнятися сексом їй все ж таки довелося.

Як і багато інших «зайчиків», Холлі була впевнена, що це її плата за майбутнє щасливе, успішне та безтурботне життя. «Все було дуже механічно та роботизовано. Я просто робила те саме, що й інші дівчата. Було огидним, що Хефнер категорично відмовлявся користуватися презервативами», — згадує Медісон.

За словами Холлі, вона була буквально загіпнотизована і щиро вірила у свою унікальність та любов Х’ю до неї, тому слухалася його у всьому. Зокрема, за його вказівкою, вона зробила масу пластичних операцій, про які сьогодні шкодує. Тільки згодом дівчина розплющила очі, і вона зрозуміла, що нічого не означає для засновника Playboy. Що вона одна з багатьох його рабинь.

Оргії, наркотики та рабство: «зайчики» Playboy про жахіття в особняку Х'ю Хефнера
Getty Images

Вибратися з цієї пастки було непросто: Хефнер шантажував усіх «зайчиків» знімками, які робив таємно, а потім створював копії і всюди носив їх із собою — якщо хтось із дівчат вирішить поскаржитися на нього публічно.

«Я знала, що можу втекти, але розуміла наслідки: це була б ціла гора порномісту. Х’ю постійно фотографував нас, і, якби ці знімки побачили світ, суспільство перестало вважати нас людьми. Про жодну кар’єру не могло бути й мови», — зізнається Холлі, додаючи, що тоді вона намагалася примиритися зі своїм становищем за допомогою алкоголю. Щоправда, допомагав такий метод важко: Медісон всерйоз подумувала про самогубство.

Багато моделей не бачили себе ніде, крім палацу Playboy, адже вони вірили, що вони особливі. Те, що відбувалося за дверима особняка, було схоже на секту, де особа Х’ю Хефнера була зведена в культ: «Дівчатами доглядали, їх змусили повірити, що вони є частиною сім’ї. Х’ю справді вірив, що ці дівчата належать йому».

Самотній король чи брудний розпусник?

За словами колишніх співробітників Хефнера, він серйозно вважав себе королем. Х’ю нікого ні в що не ставив: він вимагав тотального підпорядкування, не називав працівників за іменами, не вважав за потрібне турбуватися про будь-кого, крім себе самого. Чутки називали особняк Хефнера зачарованим замком, за стінами якого трапляються страшні речі.

Засновник Playboy десятиліттями був оточений масою людей, але глибоко в душі залишався самотнім. Усвідомлення, що нікому він по-справжньому не потрібен, зробило Хефнера недовірливим (свій внесок і наркотики). Він установив по всьому особняку камери з мікрофонами та регулярно спостерігав за мешканцями, підслуховував їхні розмови.

Оргії, наркотики та рабство: «зайчики» Playboy про жахіття в особняку Х'ю Хефнера
Getty Images

Говорять, Хефнер почитав історію маніяка-вбивці Чарльза Менсона. Для Х’ю було загадкою, чому послідовниці Чарльза любили його, незважаючи ні на що. Хефнер мріяв про таке ж поклоніння з боку «зайчиків», але до кінця своїх днів так і не знайшов людей, яким міг би довіряти.

Натомість була низькосортна розпуста — з оргіями, зоофілією, сексуальним насильством, психологічним тиском, наркотиками і справжнім рабством.

Свіжі новини
Схожі новини