HomeКурйозиВ Іспанії згоріла нова супер-яхта вартістю 24 млн доларів

В Іспанії згоріла нова супер-яхта вартістю 24 млн доларів

Біля берегів іспанського острова Форментера згоріла супер-яхта Aria SF італійського мільйонера Паоло Скудієрі, повідомляє The Guardian. Її оцінюють у 24 млн доларів.

Судно було спущено на воду у квітні, а своєму власнику передано у липні. На честь цієї події Скудієрі обсипав палубу яхти пелюстками квітів і влаштував вечірку з шампанським. У вересні він планував показати своє придбання на виставці у Монако.

Спортивний екстер’єр 44-метрової яхти розроблений командою Team For Design Енріко Гоббі, а за інтер’єр відповідав всесвітньо відомий дизайнер Лука Діні.

Причина займання встановлюється, проводяться слідчі дії. Як повідомляють очевидці, стовп диму, що підіймавсяз Aria SF, можна було спостерігати із сусіднього острова Ібіца. Під час займання на борту яхти перебувало дев’ять пасажирів та семеро членів екіпажу, ніхто з них не постраждав.

Це не єдина яхта італійської споруди, яка постраждала від пожежі за останні місяці. У липні біля узбережжя Позітано спалахнула 27-метрова супер’яхта Pershing 88. У квітні пожежа знищила 27-метрову Sanlorenzo SX у Порт-де-Валенсія.

Свіжі новини
Схожі новини