HomeКурйозиЮрія Дудя визнали винним у гей-пропаганді серед неповнолітніх

Юрія Дудя визнали винним у гей-пропаганді серед неповнолітніх

Відомого блогера та журналіста Юрія Дудя визнали винним у гей-пропаганді серед неповнолітніх. Лефортовський суд призначив журналісту штраф у розмірі 120 000 рублів. Інформація про це з’явилася на порталі суддів міста Москви.

За словами голови Ліги безпечного інтернету Катерини Мізуліної, Дудь був оштрафований за інтерв’ю з акціоністом Федором Павловим-Андрійовичем, який є відкритим геєм.

У рамках справи про адміністративне правопорушення співробітниками поліції було отримано позитивні результати лінгвістичного дослідження та експертизи інформаційної продукції на предмет порушення Федерального закону “Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров’ю та розвитку”,

– написала вона у своєму телеграм-каналі.

В інтерв’ю Павлов-Андрійович розповів про камінг-аут і про те, як ставляться до геїв у Росії. За які саме цитати із відео оштрафували Дудя, не уточнюється.

Федір Павлов-Андрійович – син відомої російської поетеси, прозаїка та драматурга Людмили Петрушевської. Також він відомий як колишній ведучий шоу “До 16 і старше”.

Юрія Дудя визнали винним у гей-пропаганді серед неповнолітніх
Федір Павлов-Андрійович у Юрія Дудя

Сам Дудь, який зараз мешкає в Іспанії, на засідання суду не з’явився. Суд також відхилив позов Дудя, який намагався оскаржити статус іноземного агента. Іноагентом блогера визнали у квітні цього року. Раніше в жовтні 2021 року Дудя також оштрафували на 100 тисяч рублів за пропаганду наркотиків після інтерв’ю з репером Моргенштерном*.

Напередодні депутат Держдуми та голова Комітету Державної Думи з інформаційної політики, інформаційних технологій та зв’язку Олександр Хінштейн запропонував заборонити пропаганду ЛГБТ у РФ серед людей будь-якого віку. Він зазначив у своєму телеграм-каналі, що цю ініціативу можна винести на обговорення вже восени. Наразі в Росії діє закон про заборону ЛГБТ-пропаганди серед неповнолітніх, ухвалений у 2013 році.

Свіжі новини
Схожі новини