HomeLifeStyle5 фільмів на межі еротики, які можна подивитися вдвох

5 фільмів на межі еротики, які можна подивитися вдвох

Кожен із гарячих фільмів у цій добірці чудово підійде як для перегляду зі своєю другою половинкою, так і допоможе скоротати самотній вечір. Зберігай в закладки!

“50 відтінків сірого”

5 фільмів на межі еротики, які можна подивитися вдвох

Нашумілий фільм “50 відтінків сірого” давно охрестили “порно для домогосподарок”. Історія скромної, недосвідченої дівчини Анастейші та красеня-мільярдера Крістіана викликає у глядачів суперечливі почуття. Хтось переймається любовними сценами, а хтось критикує режисерів за таке відверте кіно.

У будь-якому випадку радимо випробувати «50 відтінків сірого» і вирішити для себе, до якого табору ти належиш.

“Текст”

5 фільмів на межі еротики, які можна подивитися вдвох

Фільм «Текст» став широко відомим завдяки інтимній сцені за участю актриси Христини Асмус. Епізод викликав бурхливу реакцію та неоднозначні відгуки у глядачів.

Сюжет розгортається навколо Іллі Горюнова, який відсидів у колонії у сфабрикованій справі. Вийшовши на волю, Ілля помстився винуватцеві свого ув’язнення і в буквальному значенні слова заволодів його смартфоном, а значить, і життям. До чого приведе ця гра і наскільки насправді відверта сцена з Асмусом, дивись у фільмі «Текст»!

«Німфоманка»

5 фільмів на межі еротики, які можна подивитися вдвох

Обурливий та чудовий водночас фільм «Німфоманка» — справжнє еротичне одкровення дівчини на ім’я Джо, яку зіграла Шарлотта Генсбур. Одного разу холостяк Селігман знаходить на вулиці напівживу Джо і в приступі жалості приводить її до себе додому. Відігрівшись, дівчина розповідає рятівникові захоплюючу історію про свої любовні пригоди. У молодості Джо поставила собі діагноз «німфоманія», і з того часу її життя – низка нескінченних еротичних пригод… Яке чіпляє початок, чи не так?

«Хлоя»

5 фільмів на межі еротики, які можна подивитися вдвох

На відміну від решти фільмів з цієї добірки картина «Хлоя» пропагує одностатеві стосунки. Початок історії банальний: Кетрін залазить у телефон свого чоловіка Девіда, знаходить неоднозначне фото і починає підозрювати благовірного у зрадах. Щоб переконатися на 100% у своїх здогадах, жінка знімає повію на ім’я Хлоя, яка має спробувати спокусити Девіда. У дівчини легко це виходить, але замість того, щоб обірвати з нею контакти, Кетрін починає закохуватися в Хлою – і сюжет знаходить зовсім інший зміст… Попереджаємо, що фільм рясніє як відвертими лесбійськими сценами, так і легкими натяками.

«Сором»

5 фільмів на межі еротики, які можна подивитися вдвох

Типовий представник офісного планктону Брендан, роль якого блискуче зіграв Майкл Фассбендер, має все і від цього нещасний. Високооплачувана робота та шикарна квартира не приносять Брендану ніякого задоволення, а ось секс-чати, порно та близькість з першими зустрічними – цілком. Головний герой – справжній сексоголік, який думає про секс і вдень, і вночі, спускаючи усі свої гроші на послуги дівчат легкої поведінки. Життя Брендана встає з ніг на голову в той момент, коли на порозі з’являється його неврівноважена сестра Сіссі. Чи зможуть ці дві втрачені істоти допомогти одна одній стати на шлях виправлення?

Свіжі новини
Схожі новини