HomeLifeStyleЩе й приємно! Як і навіщо роблять пірсинг клітора

Ще й приємно! Як і навіщо роблять пірсинг клітора

Генітальний пірсинг багатьом здається дивним і навіть екстремальним варіантом, але він зустрічається частіше, ніж ти думаєш. І роблять його не лише для краси, а й для посилення сексуальних відчуттів! Ось все, що потрібно знати про пірсинг клітора.

Плюси для сексу

Кліторальний пірсинг може впливати на відчуття при сексі, оскільки він знаходиться поряд із чутливою областю. Особливо сильно впливає вертикальний пірсинг капюшона: посилюється тиск на клітор в інтимній обстановці.

Жінки з таким пірсингом отримують інтенсивніший оргазм у більшій кількості позицій. Деякі отримують навіть мультиоргазм.

Сам пірсинг

Пірсинг власне клітора виконується рідко, тому що це небезпечно та боляче. Найчастіше проколюють видиму частину – «капюшон», вертикально чи горизонтально. Щоправда, майстер може відмовити, якщо йому здасться, що твій клітор проколювати не варто.

Вставити в місце проколу можна кільце або прикрасу у вигляді прямого або зігнутого стрижня з титану, золота різних кольорів, платини або паладію.

Це не є небезпечним?

Маленький ризик інфікування існує завжди, але якщо дотримуватися гігієни та рекомендації майстра, все буде добре. Так, спочатку краще не приймати ванну, не давати місцю проколу контактувати зі спермою або слиною, використовувати секс-іграшки, а сексом можна займатися тільки в презервативі.

Сама процедура не дуже болюча (залежить від твого больового порога), гоїться місце проколу близько двох місяців.

Свіжі новини
Схожі новини