HomeLifeStyleУ Франції презервативи стали безкоштовними

У Франції презервативи стали безкоштовними

З 1 січня наступного року молоді чоловіки віком 18-25 років у Франції отримуватимуть безкоштовні презервативи в аптеках. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон, повідомляють світові агенції.

Це рішення ухвалено на тлі зростання захворювань, що передаються статевим шляхом, у країні.

“Це маленька революція з метою профілактики”, – сказав Макрон, оголошуючи про вжиття цього заходу.

З 2018 року в рамках заходів щодо боротьби зі СНІДом та захворюваннями, що передаються статевим шляхом, гроші, витрачені на презервативи, відшкодовуються медичною страховкою, якщо кошти профілактики були куплені за рецептом лікаря. Але лише 21 відсоток неповнолітніх та 29 відсотків молодих людей віком від 18 до 24 років знали про цю міру. У той же час повідомлялося про зростання захворюваності молоді на хвороби, що передаються статевим шляхом.

Серед інших заходів профілактики Макрон вказав на вакцинацію підлітків проти інфекцій, спричинених вірусом папіломи, який також пов’язаний із виникненням деяких видів раку, наприклад раку матки.

Бюджет медичного страхування, ухвалений минулого тижня французьким парламентом, також передбачає безкоштовну екстрену контрацепцію для всіх жінок без необхідності рецепту, повідомляє канал vbox7.

Свіжі новини
Схожі новини