HomeLifeStyleВийшов новий трейлер фільму "Аватар: Шлях води"

Вийшов новий трейлер фільму “Аватар: Шлях води”

У мережі з’явився новий трейлер продовження фільму Джеймса Кемерона “Аватар”. Події картини “Аватар: Шлях води” відбуваються за 10 років після подій першого фільму. У центрі уваги — сім’я Джейка Саллі, колишнього землянина, що перейшов на бік народу наві і знайшов там свою любов.

Режисером та співавтором сценарію знову є Кемерон, у фільмі знялися Сем Вортінгтон, Зої Салдана, Сігурні Уівер, Стівен Ленг та Кейт Уінслет. У світовий прокат фільм вийде 16 грудня.

Кемерон уже готує і третій фільм — наступна частина, яка поки не має назви, повинна буде вийти 20 грудня 2024 року. Потім у планах режисера зйомка ще двох сіквелів, випустити які він планує у 2026 та 2028 роках.

Перший фільм “Аватар” вийшов у 2009 році і став найкасовішим в історії. Він також увійшов до історії кінематографа завдяки новаторським методам зйомки та неймовірним спецефектам, які до Кемерона ніхто не робив. Режисер розповідав, що планував випустити перший фільм ще наприкінці 1990-х, але на той момент просто не було потрібних технологій. Однією з них була техніка захоплення виразів обличчя та очей акторів, завдяки чому на екрані точно передано міміку. За словами Кемерона, метод із використанням мікрокамер у особи дозволяє передати 100% акторської гри цифровим персонажам.

Свіжі новини
Схожі новини