HomeСтосунки10 місць для нереального сексу

10 місць для нереального сексу

Ви з коханим почали нудьгувати, а вашому інтимному життю не вистачає перчинки? Пора внести свіжий струмінь! Пропонуємо 10 незвичайних місць для сексу, де на вас чекають гострі відчуття.

Нова цікава локація для сексу — це часто щось про екстрим, і історії сексу в незвичайних місцях іноді не дуже добре закінчуються. Щоб тобі не довелося нервувати, а то й отримати проблеми зі здоров’ям чи навіть поліцією, читай нашу невелику інструкцію з техніки безпеки.

Вибираючи незвичайні місця для сексу, таки постарайся зупинитися на тих, де вас не можуть застукати. Звичайно, можливість того, що вас помітять, додасть перцю, але, якщо побачать діти чи поліція, буде зовсім некруто.

Швидше за все, у вашому екстремальному місці для сексу не буде ліжка, тож подбайте про плед. Лежати на голій землі чи бетоні не лише брудно та неприємно, але ще й загрожує застудою.

Одяг повинен бути зручним, легко одягатися і зніматися. Навряд чи гарний секс у незвичайному місці передбачає муки з десятком дрібних гудзиків або супервузькими джинсами, які потрібно одягати хвилин п’ятнадцять і з милом.

Топ ідей: 10 незвичайних місць для приголомшливого сексу

Примірювальна

Можливо, одне із найпопулярніших екстремальних місць для сексу. Торгові центри наповнені людьми, працюють кондиціонери, усі захоплені своєю роботою. Головне вибрати магазин зі зручними примірочними, бажано закриваються на клямку або гачок. Шторки підійдуть для запеклих екстремалів. Примірювальні, які не замикаються, – це вже справді незвичайні місця для сексу!

Автомобіль

Одного дня стрибнути в авто, летіти по трасі, зупинитися десь на узбіччі і… так-так, зайнятися сексом в машині! Втім, можна зробити це і в центрі міста, стоячи в пробці, якщо шибки затоновані. Класика, та й годі — але водночас і незвичайний секс. У яких місцях ви ще зможете побувати під час поїздки — вирішите тільки ви самі. Можливо, і там вас потягне на пригоди.

Туалет

Якщо подумати, де зайнятися сексом, незвичайне місце, яке серед перших спаде на думку — туалет.

Правда, зазвичай мається на увазі громадський, коли ви по черзі вислизає через столик в ресторані, щоб зустрітися в кабінці. Втім, навіть якщо туалет вдома, не має значення. Це місце саме по собі вкрай інтимне, а там уже пральна машинка, ванна, душ… Вибирати вам.

Намет

Найнезвичайніші місця для заняття сексом — на свіжому повітрі! Ліс, багаття, два келихи вина, звуки живої природи, все спричиняє логічне завершення вечора. До того ж увечері в лісі зовсім не жарко, заразом і зігрієтесь!

Ліфт

Мабуть, ліфт може очолити топ незвичайних місць для сексу. Кнопка екстреної зупинки та але-оп! Ви зовсім одні у кімнатці метр на метр. Відчуття екстремальності зашкалює. Головне – не зламати і не застрягти.

Пляж

Вночі на березі моря порожньо, лише величезний місяць і ви. Є лише мінус: пісок, який забивається у всі невідповідні місця або жорстка галька. За романтику у цьому випадку доводиться платити! Зате секс у незвичайних місцях, де ви зможете милуватися мальовничими краєвидами, запам’ятається надовго.

Літак

Летіть відпочивати? Починайте у літаку. Туалетні кабінки в літаках – незвичайні місця для сексу. Вони закриваються, але є мінус — у літаках вони дуже маленькі. Прийде викручуватися!

Дах хмарочоса

Якщо ти любиш свіже повітря та урбаністичні пейзажі, то найкращі незвичайні місця для сексу в Москві – під куполом неба. Щоправда, доведеться ловити сезон – влітку майже всі дахи відкриті для пригод. Влаштуйте один одному піднебесну романтику, візьміть плед і будьте обережні. Що вище, то гарячіше!

Кінотеатр

Перебираючи незвичайні місця, де можна зайнятися сексом, не можна не згадати цей заповітний останній ряд у кінотеатрі. Це по-справжньому екстремально, адже вас справді можуть застукати. Головне – вибрати сеанс пізніше і фільм 18+, щоб не травмувати дитячу психіку!

Готель

Завершуємо наш топ 10 незвичайних місць для сексу ідеєю вирушити до готелю. І зовсім неважливо, у вашому місті або в сусідньому, зніміть номер для наречених, з шампанським та іншими принадами і проведіть кілька діб, не вилазячи з ліжка!

Насправді ідей може бути ще більше — наприклад, бібліотека, квартира друзів і навіть сходовий майданчик — і ось набралося не 10, а 13 незвичайних місць для сексу. Найголовніше — пам’ятати, що в деяких із запропонованих місць заборонені будь-які дії сексуального характеру, тому доведеться бути особливо обережними та уважними.

Свіжі новини
Схожі новини