HomeСтосунки10 вірних ознак того, що ви закохані не в ту людину

10 вірних ознак того, що ви закохані не в ту людину

Усі були там – у глибині сумнівів на початку стосунків. Сумніви в тому, чи з тією людиною ти, чи маєш майбутнє, чи любить вона тебе, чи цього ти хочеш від своїх стосунків. Іноді ми закохуємося не в ту людину і навіть не усвідомлюємо цього. Ми ігноруємо ознаки того, що нам не слід продовжувати боротьбу, але наше серце, що любить, засліплює наші судження.

Які 10 найочевидніших ознак того, що ви любите не ту людину?

1. Ви відчуваєте, що не можете поводитися природно.

Коли ви не можете бути собою в компанії свого партнера, це безперечно сигнал того, що ви не відчуваєте себе не у своїй тарілці. Справжнє кохання передбачає, що тебе приймають таким, яким ти є. Не треба вдавати, що подобаєшся собі. Вам не потрібно стежити за тим, що ви кажете, щоб не помилитися. Ви маєте бути максимально природними. Якщо ти не такий, значить, ти не з тією людиною, яка тебе гнітить.

2. Ви нещасні.

Будь чесний із собою. Визнайте, якщо ви нещасні і в чому причина. Не рекомендується довго придушувати свої почуття, тому що це змусить вас почуватися під тиском. У якийсь момент напруга буде надто великою, щоб чинити опір.

3. Ваш партнер втомлює вас.

Емоційне виснаження говорить про те, що ви знаходитесь не з тією людиною, яка вам потрібна. Коли ви не відчуваєте себе зарядженим і повним енергії в його компанії, то він вам не підходить. Хороший партнер повинен викликати у вас розслабленість, бажання проводити час у його компанії, посміхатися та заряджатися енергією. Якщо це не відбувається, це не для вас.

4. Друзі як показник.

Друзі можуть бути важливим фактором у стосунках. Якщо ви зустрічаєтеся з кимось, хто не знайомить вас зі своїми друзями або не любить брати вас із собою, коли гуляє з ними, це дуже погана ознака його ставлення до вас.

5. Ніколи не говоріть про своє майбутнє.

Як би ви не пригнічували різницю між вами, в якийсь момент вони виявляться. Один із показників того, що ви не з тією людиною, це якщо ви не говорите про своє спільне майбутнє. Ви не обговорюєте, як ви уявляєте своє спільне життя у майбутньому. Не говоріть про те, чого ви хочете від ваших стосунків та життя. У вас немає спільних цілей.

6. Ти як день та ніч.

Ви такі різні, що очевидно, що ви не один для одного і що нічого не вийде, але ви вперто й продовжуєте. Натомість зізнайтеся собі, що ви з не тією людиною, і рухайтеся вперед у пошуках кращого. Це зробить вас справді щасливим.

7. Не турбуйтеся про це.

Хвилювання не бреше. Метелики в животі, бажання проводити вільний час з людиною поруч говорять про те, що ви закохані і ваше серце рухається в правильному напрямку. Якщо ви відчуваєте зворотне, можливо, це тому, що ви не з кимось, хто робить вас щасливим.

8. Ви незадоволені собою.

Щастя – не єдиний показник того, що у ваших стосунках все гаразд. Є набагато важливіший зв’язок, і це зв’язок із самим собою. Якщо ви почуваєтеся не у своїй тарілці, відчуваєте неприязнь у його суспільстві, не схвалюєте ваші реакції, робите нетипові для вас речі, це ознаки того, що стосунки, в яких ви є, недоречні і провокують вас поводитися неприродно для вас.

9. Мінуси ваших стосунків переважують плюси.

Якщо ви зважуєте в голові все за і проти, це поганий знак, тому що він говорить про те, що ви самі не переконані у своєму коханні. Є багато речей, з якими ви не згодні, які вас дратують. Вони провокують вас на перенесення в голові позитивних та негативних сторін вашого партнера та ваших стосунків. Якщо ви дійшли висновку, що недоліків більше, ймовірно, настав час визнати, що ви не з тією людиною, яка вам потрібна.

10. Ваше шосте почуття шепоче.

Інстинкти не брешуть. Коли ваша інтуїція підказує вам, що ви не на своєму місці, це швидше за все так і є. Помилки і рожеві окуляри – це те, що може збити вас з пантелику і змусити залишатися в невідповідних відносинах. Але якщо ваше шосте почуття починає шепотіти вам, щоб ви пішли, прислухайтеся до нього. Це, безперечно, голос розуму.

Свіжі новини
Схожі новини