HomeСтосунки9 речей, про які добре б знати до весілля

9 речей, про які добре б знати до весілля

Після весілля у житті пари багато що змінюється. І про деякі речі хотілося б знати раніше, ніж розписалися завжди бути разом! Декілька жінок — одні в шлюбі, інші розлучені — поділилися своїми думками з цього приводу.

1. Переконання мають значення

«Ми з чоловіком розходилися в думках щодо релігії та політики. І чому я думала, що це неважливо? Ми не могли нормально обговорювати багато питань, лаялися щодо всього поспіль, включаючи народження дітей. І розлучилися», – Ліза, 30 років.

2. Все змінюється

«Хотілося б знати, що багато що зміниться у відносинах і все це буде дуже складно. Тож навіть не знаю, чи вартий всього цього офіційний шлюб», — Ніна, 25 років.

3. Потрібно добре знати себе

«Я хотіла б пам’ятати перед обома шлюбами, що завжди потрібно бути чесним перед собою. Не треба втрачати себе у відносинах, змінюватися потрібно, тільки якщо це справді на краще», — Тетяна, 35 років.

4. Потрібен час на себе

«Шлюб зближує, але завжди треба мати час на себе. Особистий час та різні хобі дуже важливі. Наприклад, у нас із чоловіком є серіали, які ми дивимося окремо. Але ми дійшли цього не відразу», — Аліса, 32 роки.

5. Сім’я має значення

«Перед першим шлюбом мені хотілося б знати, що якщо партнер у добрих стосунках із сім’єю, тобі теж варто спілкуватися з ними. Мені це здавалося дивним та немодним. Я ж одружилася не за сім’ю, а за людину! А потім вийшло так, що ми тільки через це і сварилися».

6. Він не вміє читати думки

«Як би ви близькі були, свої бажання варто озвучувати. Це може бути не так романтично, як легкі натяки, але точно чесніше, ніж грати в дивні ігри і ображатися, що він зрозумів тебе неправильно. Коли ми це з’ясували, все стало набагато простіше! – Олена, 33 роки.

7. Шлюб важливіший за весілля

«Весілля — лише одна з подій у сімейному житті, день костюмів та побажань. Але він має мало відношення до того, що відбуватиметься у наступні роки! І начхати, що кухар переплутав начинки для пирогів чи діджей поставив не ту музику. Хоча останнє мене досі дратує», – Дана, 27 років.

8. Вибирай тему для сварки

«Є речі, які без конфлікту не розібрати. А дрібниці варто пропускати повз вуха», — Марія, 35 років.

Свіжі новини
Схожі новини