HomeСтосункиФеєричний оральний секс: найкращі техніки мінету

Феєричний оральний секс: найкращі техніки мінету

Не займайтеся самолікуванням! У наших статтях ми збираємо останні наукові дані та думки авторитетних експертів у галузі здоров'я. Але пам'ятайте: поставити діагноз та призначити лікування може лише лікар.

Не секрет, що багато чоловіків люблять оральний секс. До того ж, це хороший спосіб розігріти і завести партнера. Ми зібрали найкращі техніки мінету для тих, хто не знає, з чого почати, або хоче якось урізноманітнити заняття коханням.

Якщо ти все-таки зважилася піти цим шляхом, відразу попереджаємо: якоїсь універсальної кращої техніки мінету не існує. Потрібно розуміти особливості свого тіла і вивчити тіло партнера, щоб підібрати техніку, яка принесе задоволення вам обом.

Два основні правила мінету

Перше правило: хоч би яку техніку вибрала, перше, що треба зробити — сховати зуби. Чоловіки дуже нервують, навіть якщо не показують цього, коли поруч із його пенісом виявляються зуби. Найкраща техніка мінету починається з цього. Також пам’ятай, що не треба закривати зуби своїми губами. По-перше, ти можеш травмуватися, по-друге, це виглядає не дуже красиво.

Правило друге: найкращі техніки мінету виконуються за допомогою губ, язика та рук, причому всі ці три частини мають стати єдиним цілим, доповнювати один одного, а в деяких випадках навіть заміщати. Щоб усі три частини тіла стали єдиним цілим, рекомендується використання нетоксичних мастил без запаху, оскільки при мінеті сухість рук не допустима.

Базова техніка мінету

Будь-яка, навіть найкраща техніка мінету, починається з основ. Спершу треба зробити пеніс вологим. Для цього кілька разів пройдися ротом вгору-вниз по члену, щільно притискаючи до нього язик. Спробуй зібрати та використовувати максимальну кількість слини і не турбуйся, якщо вона недбало стікає – це навіть на краще. Використовуй руку для стимуляції тіла члена, а рот для головки. Стовбур не настільки чутливий, як інші інтимні чоловічі зони, тому не бійся міцно його стиснути. Головка, навпаки, дуже чутлива, тож теплий вологий рот для неї — саме те. Щільно стисни пеніс у руці, піднеси губи до головки і уяви, що ці дві частини твого тіла пов’язані. Потім починає рухатися вгору-вниз по члену протягом декількох хвилин.

“Льодяник на паличці”

Підніми пеніс вгору так, щоб тобі стали добре видно яєчка. Знайди темну лінію між ними. Вона йде від самого низу мошонки, і саме звідти потрібно починати рух розслабленим язиком, продовжуючи повільно рухатися до головки. Уяви, що в тебе в руках льодяник на паличці, і старанно облизуй пеніс, чергуючи ці рухи з пестощами головки та мошонки, отримаєш одну з найкращих технік мінету.

Дуже ніжний спосіб, від якого чоловік миттєво заводиться. Цілком підходить для всіх сексуальних ігор, у тому числі і як прелюдія.

Феєричний оральний секс: найкращі техніки мінету

«Пур-пур»

Про цю техніку мінету ми дізналися у Центрі сексуальної освіти Secrets. І вона справді може світити з розуму твого чоловіка! Почергово стискаючи рухами долонь стимулюй основу стовбура члена, одночасно підсмоктуючи губами купол головки, язиком зачіпаючи вуздечку. Потім несподівано для чоловіка різко припини стимуляцію на головці, але при цьому, щоб вийшов звук «чмок». Руки продовжують стискати основу члена.

«Чудова вісімка»

Обійми губами член і повільно рухайся вниз — так глибоко, як можеш. Досягши нижньої точки, намалюй носом вісімку кілька разів і піднімайся назад, не перестаючи виписувати цифру вісім. Важливо не випускати член з рота. Це складна техніка мінету, дій акуратно, особливо, якщо робиш

«Долина щастя»

Долина щастя — ще одна техніка мінету, яка не торкається голівки члена, але допомагає чоловікові швидко збудитися. Це бічна стимуляція стовбура члена спочатку тильною стороною мови, а потім бічна стимуляція крайньої плоті рухами, що всмоктують.

«Гаряча щока»

“Гаряча щока” – це свого роду пауза для тебе в перерві між глибоким горловим мінетом. Але для чоловіка така техніка – просто казка! Ми вже казали, що головка члена – найчутливіша зона на пенісі. І гріх цим не скористатися! З самої юності чоловіки дивляться сексуальні фільми, де актриси впирають чоловічий член собі за щоку візуально це виглядає дуже круто.

По-перше, так чоловік почувається господарем становища, але насправді вся влада у цей момент саме у твоїх руках. А по-друге, за допомогою цієї техніки виконання глибокого мінету стимулюється головка (вустя уретри, «щічки» та купол), упираючись у ніжну щоку.

«Вакуум»

Техніка мінету найвищого класу — це “Потрійний вакуум”. Спробуй зімітувати всмоктування члена: спочатку біля його головки, потім на середині, а наприкінці – максимально глибоко. Спочатку тебе бентежать природні звуки, що нагадують прицмокування, але не варто намагатися бути тихою. Чоловіки запевняють, що всі звуки — прицмокування, ковтання слини та інші заводять ще більше. За цієї техніки твоєму коханому може здатися, що його член ніби зникає в роті коханої дівчини. Це не тільки дуже приємно, але і виглядає неймовірно красиво!

Феєричний оральний секс: найкращі техніки мінету

«Ескімо»

Назва, що нагадує нам про смачне шоколадне морозиво на паличці, вимагає від дівчини максимальної ніжності. Відтягни вниз шкіру на його статевому члені, міцно візьми його чоловічу гідність в руку, оголи голівку і починай облизувати так, ніби ти лижеш улюблене морозиво. Особливу увагу приділяй своїй мові — швидко ковзай їм головкою члена, малюючи різні фігури.

«Відтягування оргазму»

Техніка мінету у тому, щоб посилити оргазм партнера. Тобі належить навчитися блокувати канал в основі пеніса, яким йде викид сперми. Для цього, спочатку масаж його губами і руками, рухаючись по всій основі, потім, пальцем блокуй канал. Так ти зимитуєш спазми, характерні для сім’явипорскування і по кілька разів доводитимеш партнера до краю. Коли ти даси волю його насіння, оргазм буде неймовірної сили.

«Обертання»

Добре змочи губи, обхопи ними головку і починай крутити в різні боки по лінії вуздечки. Ніяких спеціальних навичок ця техніка мінету не вимагає, оскільки головка статевого члена – одне з найчутливіших місць його чоловічої гідності. Стимуляція головки викликає дуже сильний та швидкий оргазм, від якого чоловік буде у захваті. Особливо ця техніка мінета хороша, коли потрібно привести в бойову готовність пеніс хлопця після сексу. А якщо ти чергуватимеш «холодне» і «гаряче» обертання – це посилить чутливість та задоволення.

Як закінчити мінет?

Найчастіше мінет — це лише початок. Кращі техніки мінету, якраз і потрібні для того, щоб розігріти хлопця, привести його в бойову готовність, а далі вже отримувати задоволення. Тепер його черга працюватиме.

Але якщо ти все ж таки вирішила довести його до оргазму за допомогою однієї з технік мінету, виникає вічне питання: ковтати сперму чи не ковтати? Що тут скажеш? Якщо ти не переносиш на дух сперму, тримай поряд з ліжком серветки, щоб непомітно позбутися її. Інший варіант дозволь спермі витекти на пеніс у момент, коли дістаєте його з рота.

Свіжі новини
Схожі новини