HomeСтосункиМокра - значить хоче: шкідливий міф про жіноче збудження

Мокра – значить хоче: шкідливий міф про жіноче збудження

Не займайтеся самолікуванням! У наших статтях ми збираємо останні наукові дані та думки авторитетних експертів у галузі здоров'я. Але пам'ятайте: поставити діагноз та призначити лікування може лише лікар.

Ми звикли думати, що у чоловіка збудження завжди проявляється у вигляді ерекції, а у жінки – зволожених геніталій. Але це лише частина правди, насправді жіночий організм влаштований значно складніше.

Наведу кілька прикладів із власної практики.

Дівчина в ліжку з бойфрендом: у них все добре, їй подобаються його ласки та дотики, вона відчуває, що готова до вагінального сексу і сміливо йому це озвучує. Але хлопець зауважує: Ти ж суха, ти просто вдаєш, що тобі це подобається? Образа та сварка.

А ось зворотний випадок. Одна пара вирішила пограти зі зв’язуванням. У ході гри, коли чоловік уже готовий перейти до рішучіших дій, його партнерка раптом каже «стоп!» і не хоче продовжувати. Коханець здивований, адже, коли торкався до неї, відчув, що вона мокра. Хіба це не означає, що вона збуджена та готова?

В чому справа?

Чому ж у першому випадку дівчина була на піку збудження, але в неї була мастило, а другий зовсім не хотілося сексу, але між ніг було волого?

Іноді сексуальне збудження та генітальна відповідь не збігаються, через це виникає багато запитань один до одного у партнерів, сварки та непорозуміння. Є суто біологічне пояснення. Це називається нонконкордантність. Так, складно вимовити. Його відкрили лише кілька десятків років тому, але досі мало хто знає про нього. Нонконкордантність — не відхилення від норми, а норма.

Давай розберемося, як це працює.

Уяви собі, що ти хочеш купити сукню. Приходиш у магазин та перебираєш асортимент. Хоча суконь у магазині багато, ти купуєш тільки те, що запало тобі в душу, сподобалося більше за інших. Якщо говорити науковою мовою, для кожної людини існують індивідуальні релевантні стимули.

Як тільки ти заходиш у магазин, у твій мозок надходять сигнали: «Ух ти, гарні сукні!» Теоретично цей сигнал може призвести до купівлі сукні, але свідома частина бере гору і приймає рішення, вибирає з десятка варіантів необхідний, відсіваючи зайве.

Те саме і з сексом. Існують сексуально релевантні стимули — сигнали, які підказують мозку, що зараз, можливо, станеться секс. Але рішення приймає свідомий фільтр: Так, мене це заводить або Ні, я не хочу так.

У жінки реакція залежить від ситуації, контексту, де вона перебуває. Як це сталося у другій ситуації.

До речі, у чоловіків теж трапляються небажана ерекція та оргазм. Наприклад, ерекція вранці – те, як поводяться геніталії, далеко не завжди говорить про задоволення та збудження.

Як тоді зрозуміти, що вона збуджена?

Генітальна відповідь – присутність або відсутність мастила у жінок – це рефлекс, автоматичний відгук на те, що теоретично МОЖЕ привезти до сексу. Тіло відгукується автоматично, але це зовсім не означає, що жінка збуджена. Коли лікар-невролог стукає молоточком по коліна і твоя нога реагує, ти хочеш штовхнути лікаря? Сподіваюся, що ні, це рефлекторна відповідь.

Як діє віагра на чоловіків?

У тканини члена надходить кров, він твердіє, виникає ерекція, а свідомо чоловік може хотіти сексу.

Але як зрозуміти, що жінка хоче сексу? За її словами, дихання, серцебиття… Підкажи партнеру, що він не повинен орієнтуватися виключно на наявність чи відсутність у тебе змащення. Якщо ти почуваєшся збудженою, але при цьому абсолютно суха – це нормально, просто додай трохи штучної під час сексу, якщо відчуваєш, що власної не вистачає. Це зовсім не говорить про те, що ти «погана» або «непочуттєва», це всього лише особливість твого організму. Те саме працює і у зворотний бік – ти завжди можеш сказати своєму партнерові «ні», будь-якої миті, навіть якщо ти дуже мокра.

Взаємини у парі мають бути гармонійними: без почуття недовіри, образ.

Практикуйте, що подобається, і сміливо відмовляйся від того, що завдає дискомфорту.

Якщо ваш партнер продовжує наполягати: «Я ж не дурень, у минулих дівчат такого не було. З тобою щось не так», – жени такого геть. Твоя тілесна реакція – тільки твоя, і хоча частини тіла у нас однакові, вони працюють по-різному.

Свіжі новини
Схожі новини