HomeСтосунки«Не пиши SMS, дружина прочитає!»: 8 кумедних історій про секс на одну...

«Не пиши SMS, дружина прочитає!»: 8 кумедних історій про секс на одну ніч

Романи на одну ніч можуть пройти приємно для обох учасників, а можуть закінчитися вельми дивно й кумедно. Ось кілька реальних історій про незвичайні “one night stand”.

«Ми купили презервативи, які обіцяли більш тривалий секс, бо у них був спеціальний гель. У мене нічого не вийшло. Потім зайнялися оральним сексом, але теж якось не надто вдало. Загалом жодного оргазму тієї ночі, і ми вирішили, що більше не пробуватимемо», — Максим, 26 років.

«У мого друга помер дід і батьки попросили його ненадовго переїхати до них. Він запропонував мені скласти компанію, я погодився. За тиждень до переїзду я познайомився в барі з дівчиною, але сам жив далеко – і ризикнув привезти її до будинку друга. Ми вибрали першу кімнату, що трапилася, вона стрибнула на мене… і тут ми вирішили подивитися на всі боки. Ми опинилися у кімнаті, де його дід тримав колекцію клоунів! Ляльки, картини, перуки… Вона спитала, навіщо я її туди привів, і я сказав, що вперше опинився в такому страшному місці. Ми почали сміятися і весь настрій на секс збився», — Руслан, 24 роки.

«Ми познайомилися у кафе та майже не спілкувалися. Приїхали до мене. Все було добре, потім я сказала, що добре ще зустрітися. Він відповів: “Звичайно! Я дам тобі електронну пошту, не можу писати SMS, бо дружина перевіряє телефон”, – Оксана, 30 років.

“Ми приїхали до неї додому прямо з вечірки. Ніч пройшла чудово, вранці я встав і вирушив на кухню готувати сніданок. П’ять хвилин туди зайшов її шестирічний син! Я гадки не мав, звідки він узявся, ми приїхали серед ночі, ніякої няні вдома І він запитав: «Ти будеш моїм татом?» Тут на порозі кухні з’явилася дівчина і сказала: «Будемо сподіватися! “Вона розбудила мене і попросила піти. А мою машину відвіз евакуатор. Довелося повернутися до неї і чекати на таксі”, — Матвій, 23 роки.

“Ми провели гарну ніч, я зібрався йти… і тут її мама підійшла до дверей і запитала, чи є у дочки хтось у кімнаті. Та відповіла, що ні, і попросила мене не виходити, доки батьки не підуть на роботу” Мене це не влаштувало, я одягнувся, виліз у вікно (це був другий поверх), зістрибнув і пішов геть. Обернувся – а в сусідньому вікні стоїть її мати і дивиться на мене!Євген, 20 років.

“Я привела його до себе з бару, де вже не раз знайомилася. Він пішов, я лягла спати, а вранці знайшла на тумбочці гроші та записку з вдячністю. Було ніяково, потім я вирішила вважати це подарунком”, – Олена, 24 роки.

“Я жила в гуртожитку і познайомилася з таким же студентом. Ми випили зайвого, абияк доїхали до його гуртожитку, а там просто лягли спати. Вранці з’ясувалося, що мій гуртожиток стоїть навпроти!” – Ольга, 21 рік.

Свіжі новини
Схожі новини