HomeСтосункиПроводимо "сексперимент": Що буде, якщо займатися сексом щодня

Проводимо “сексперимент”: Що буде, якщо займатися сексом щодня

Не займайтеся самолікуванням! У наших статтях ми збираємо останні наукові дані та думки авторитетних експертів у галузі здоров'я. Але пам'ятайте: поставити діагноз та призначити лікування може лише лікар.

Не секрет, що у довгострокових відносинах секс нерідко відходить на задній план. Але, як показує практика, його можна і треба повернути! Наша героїня вирішила займатися сексом із чоловіком щодня протягом двох місяців — і ось, що в них вийшло…

«Півроку тому я почула по радіо про одну пару, яка вирішила займатися сексом щодня протягом 60 днів. Це змінило їхній шлюб на краще. І я вирішила спробувати так само.

У той час ми займалися сексом раз на тиждень, не так багато, щоб вважати шлюб ідеальним. Але ми не були зацікавлені в тому, щоб робити це частіше. У нас четверо дітей (9, 7 та 5 років, а молодшому нещодавно виповнився рік), і оскільки ми обидва працюємо в офісі, до вечора сил ні на що не лишається. До того ж, я приймаю антидепресанти, які зменшують лібідо. Загалом було про що подумати. Але я розуміла, що якщо розповім про це чоловікові, то подітися не буде куди.

Правила прості: ми займаємося сексом щодня протягом двох місяців, крім днів, коли хтось хворіє, ми в дорозі чи критичні дні.

І я вирішила, що якщо це корисно для стосунків – треба спробувати. Я відправила йому SMS з роботи, він був заінтригований і запропонував розпочати цієї ж ночі. Правила прості: ми займаємося сексом щодня протягом двох місяців, крім днів, коли хтось хворіє, ми в дорозі чи критичні дні. І нам обом було смішно так практично підходити до сексу, але цікавіше було дізнатися, що вийде.

Увечері ми поклали дітей, я пішла до спальні і роздяглася. Зазвичай ми готувалися до сексу: ходили в ресторан, я одягала гарну білизну, але тепер вирішили знехтувати умовностями.

За кілька днів почалося цікаве. Чоловік став набагато розслабленішим, він більше грав із дітьми і укладав їх спати. Коли я сказала йому про це, він відповів, що тепер не думає, скільки часу займають вечірні справи, оскільки після цього у нас все одно буде секс. Так було з багатьма речами, які він став сприймати простіше. Наприклад, гроші. Ми часто обговорювали витрати, але тепер ніхто не переживав. Секс сприяє виробництву «гормонів щастя» – дофаміну та окситоцину. Може, це допомагало зберегти мир у сім’ї. Головне, що секс зробив чоловіка спокійнішим, та й мені так більше подобалося. Виграли обидва!

Для мене щоденний секс швидко став способом розслабитися і стати ближчим до чоловіка

Для мене щоденний секс швидко став способом розслабитися та стати ближчим до чоловіка. Я зрозуміла, що швидше і сильніше збуджуюсь. Може, запланований секс не такий прекрасний, як спонтанний, але згодом він став навіть романтичнішим. Якимись днями ми включали музику або робили один одному масаж.

І я почала поблажливо дивитись на інші пари і думати, що у нас більше сексу!

Коли марафон скінчився, ніхто не хотів зупинятися. І ми вирішили продовжити! Зараз ми займаємося сексом щонайменше шість разів на тиждень, ініціюючи його по черзі. Це важливо для нас, тому що чоловік любить, коли я активно дію.

Ми разом 15 років, нам під 40 і ми вже п’ять місяців живемо, займаючись сексом щодня. Звичка робити це – інвестиція у наші відносини, яка допоможе зміцнювати зв’язок і в майбутньому».

Свіжі новини
Схожі новини