HomeСтосункиСексолог розвінчала міфи про секс після 50 років

Сексолог розвінчала міфи про секс після 50 років

Австралійський сексолог Кассандра Мурікіс вважає, що існує багато стереотипів, що стосуються інтимного життя після 50 років, і багато хто з них може серйозно нашкодити людям.

Саме тому експертка вирішила розповісти, у які міфи про секс не варто вірити, якщо ти розміняла шостий чи сьомий десяток років.

Після 50 років ти і твій партнер втратите інтерес до сексу

За даними досліджень, люди продовжують займатися сексом не лише після 50, а й після 65 років, і багато хто з них із задоволенням використовують секс-іграшки. Кассандра вважає, що думати, ніби літні чоловіки та жінки не цікавляться інтимом, небезпечно: це призводить до того, що цей бік життя після 50 перестають обговорювати з лікарями, і це може призвести до серйозних проблем — наприклад, до інфекції, яка не буде помічена. під час.

Мурікіс підкреслює, що крім задоволення користь сексу для здоров’я залишається незмінною незалежно від віку. Зрештою, оргазм – чудовий засіб для зняття болю! Експертка також нагадує, що прожиті роки та мудрість мають свої переваги: ​​досвід допомагає коханцям краще висловлювати свої бажання та розуміти важливість дотримання кордонів, а ці два фактори — ключові для створення зв’язку, який приносить насолоду обом партнерам.

У 50 ви вже пройшли свій сексуальний пік

Вважається, що чоловіки переживають його одразу після підліткового віку, а жінки – у 30 років. Однак Мурікіс вважає, що цифри нічого не означають — особистий контекст набагато важливіший. Вона вважає, що сексуальний пік — це період життя, коли людина не просто займається сексом багато, а робить це якісно, ​​і зовсім не обов’язково цей час посідає молодість.

У ті ж 30 років багато чого заважає нам насолоджуватися інтимом. Наприклад, відсутність усамітнення та безліч справ – спробуй знайди час, коли дітей немає вдома, а побут не потребує уваги! Так що, цілком імовірно, саме в 50 на тебе чекають найкращі ночі — адже до цього моменту за спиною будуть роки «практичного навчання», які допомогли дізнатися про своє тіло і бажання, а довкола — квартира, де не треба поводитися якомога тихіше, щоб не розбудити дитину.

Звичайно, у 50 років гормони справді виходять із рівняння пристрасті. Однак, за словами Кассандри, є безліч інших причин зайнятися сексом — бажання відчути емоційну близькість чи просто потребу випробувати задоволення. Тож не варто думати, що з віком інтерес до еротики зникає — це не більше ніж міф, у який не можна вірити.

Після 50 ви вже знаєте про секс все

Проте не можна заперечувати, що у 50 років наше тіло змінюється. Наприклад, після менопаузи жінки можуть мати справу з вагінальною атрофією. Звучить загрозливо, правда? Але насправді це не найсерйозніша проблема — йдеться лише про те, що стінки вагіни стануть тоншими, а мастила виділятимуться менше. Зазвичай достатньо купити лубрикант, щоб секс перестав бути дискомфортним. Якщо вона не допомогла, Мурікіс радить звернутися до лікаря. Те саме Кассандра рекомендує робити чоловікам у разі еректильної дисфункції.

І, нарешті, сексолог нагадує: пози, які підходили вам у 20, не обов’язково будуть також зручні після 50. І тому не варто думати, що в сексі ви більше не зможете відкрити нічого нового – продовжуйте експериментувати та шукати те, що приносить вам задоволення .

Свіжі новини
Схожі новини