HomeСтосункиСмак сперми: Ковтати чи ні?

Смак сперми: Ковтати чи ні?

Справді, питання, ковтати сперму чи ні, ставить у глухий кут багатьох дівчат. Навіть якщо панночки і хочуть доставити своєму коханому особливі ласки, багато хто не наважується зайнятися оральним сексом тому, що бояться чоловічої еякуляції. Або до ладу не знають, що з нею робити...

Деякі жінки гидують ковтати насіннєву рідину, а деякі ні. Одним це здається чимось позамежним, а іншим навпаки. І тому відповідь на питання ковтати сперму чи ні, кожній дівчині доведеться шукати для себе самої. А ми у цьому допоможемо!

А тепер давай по поличках.

Крок № 1. Поговори з ним, чи важливо йому, щоб ти ковтала сперму чи ні

Як не сумно, але найчастіше питання про те, чи ковтати жінці сперму, вирішує чоловік. Як мінімум тому, що якщо вона цього не зробить, така гидливість може його образити.

З психологічної точки зору, бажання жінки позбутися чоловічого насіння в очах представників сильної статі рівносильне завданню сильної образи. І якщо свідомість чоловіка може цей факт не сприйняти, його підсвідомість ця справа явно не пропустить, що внесе додаткову тріщину у ваші відносини.

Чоловічий організм витрачає колосальні ресурси виробництва кількох грамів насіннєвої рідини. Саме тому у чоловіків не буває множинних оргазмів: не тільки на сам секс, а й виробництво сперматозоїдів забирає багато енергії. І тому, коли жінка гидливо ставиться до того, що здобуто такою працею, підсвідомо чоловікові здається, що його половинка нехтує і ним самим. Однак є невелика категорія чоловіків, які вважають, що в ковтанні сперми є щось соромне і тому вони вимагають від своїх партнерок подібних подвигів.

Щоб не виникло непорозуміння, дізнайся, що думає про це твій партнер. Насамперед відповідь на запитання «чи варто ковтати, чи ні» тобі дасть чоловік, з яким ти спиш.

Крок № 2. Зрозумій, чому тобі неприйнятно ковтати сперму

За статистикою, ковтає сперму кожна третя жінка, але це означає, що вона це робить добровільно. Крім внутрішніх жіночих бар’єрів, є купа міфів про сперму і зараз ми розвінчуємо деякі з них.

Міф 1: Сперму не можна ковтати, тому що вона чужорідна жіночому тілу

Деякі псевдовчені на питання чи ковтати стверджують, що чоловіча сперма є чужорідною для жіночого організму і наша імунна система щоразу починає активну боротьбу при попаданні сперми в організм. Але давай подумаємо разом: ще жодній людині на Землі не вдалося з’явитися іншим шляхом, ніж через запліднення яйцеклітини сперматозоїдом, і, якби насправді імунна система жінки реагувала на сперму, як на загрозу, нікого з нас просто не було б на світі.

Міф 2: Ковтати не можна, тому що сперма може викликати алергію

Інший поширений міф свідчить, що сперма може викликати алергічну реакцію у жінки, яка її проковтне. Цьому не можна вірити як мінімум тому, що сперма є найчистішою і найкориснішою субстанцією, що виробляється чоловічим організмом. Ми називаємо сперму корисною лише тому, що чоловічий організм наділяє цю рідину багатим на коктейль мікроелементів для такого складного процесу, як зачаття нового життя. Але це не означає, що потрібно розглядати сперму як заміну вітамінного комплексу та вважати, що ковтати її корисно (а це ще один поширений міф). Ми просто хочемо наголосити, що в спермі не міститься нічого шкідливого. Єдине, що може спричинити алергічну реакцію – це мікроскопічні дози речовин, які потрапили в сперму з їжі, яку чоловік вжив за кілька годин до статевого акту. Але їх так мало, що навряд чи хтось насправді помітить дію такого слабкого алергену.

Міф 3: Жінка не може проковтнути сперму через психосоматику

А ось це вже зовсім не міф. Відповідь питанням «чи можна ковтати сперму», зможуть отримати лише ті, хто морально готовий це. Психосоматика деяких жінок полягає в тому, що вони настільки упереджено ставляться до чоловічого еякулянту, що насправді можуть відчути нездужання, проковтнувши його.

Для того, щоб подолати психологічні установки, існує низка технік. Насправді психологічні проблеми, пов’язані з відторгненням не тільки сперми, а й усіх аспектів сексуальності, пов’язані з нашою європейською культурою, де сексуальність була табуйована багато століть та природні прояви вважалися гріховними. У східній культурі, навпаки, існує культ поклоніння фалосу і сексуальність зведена на п’єдестал, внаслідок чого на Сході істотно нижчий відсоток сексуальних проблем.

Отже, щоб зрозуміти чи потрібно ковтати сперму і перестати гидливо ставитись до чоловічого насіння, для початку варто усвідомити, що нічого «брудного» і ганебного в спермі немає. Один цей факт вже багато змінить у твоїх сексуальних стосунках із партнером. Якщо ти перестанеш з тривогою чекати закінчення сексуального марафону, то зможеш набагато краще зосередитися на своїх відчуттях і, відповідно, відчути набагато глибше задоволення.

Крок № 3. Вирішуючи ковтати сперму чи ні, не гвалтуй себе

Так, можливо, ти не можеш поки що застосувати всі ті техніки, що повинні допомогти тобі встановити його сперму. Для початку просто спробуй маленькі хитрощі. Наприклад, займися оральним сексом, а коли чоловік скінчить, непомітно сплюнути сперму в хустку або серветку. Тільки, будь ласка, роби це справді непомітно, бо можеш образити свого коханого.

Також можеш (цей трюк ще більш ефектний) в момент еякуляції дозволити спермі виплеснутися тобі на груди і розкішним жестом розмазати їй по тілу. Таке «еротик-шоу» не залишить байдужим навіть найзацикленішого на своєму насінні кавалера. Ще спробуй закінчувати мінет руками або дозволяти спермі начебто випадково витікати на ствол після еякуляції.

Щоправда, всі ці хитрощі тимчасові і не варто їх практикувати надто часто. Якщо чоловік все-таки хоче, щоб ти завершувала мінет ковтанням, такі хитрощі – лише тимчасовий захід.

Крок № 4. Чи ковтати сперму під час орального сексу – питання підготовки

Щоб тобі було легше, запам’ятай, що смак і запах сперми не є постійними, а безпосередньо залежать від того, що чоловік вживає за пару годин до статевого акту. Істотно покращують смак сперми різні солодкі фрукти. На жаль, на алкоголь, сигарети та інші шкідливі речовини цей принцип також поширюється, так що будь розбірлива у виборі дієти свого партнера і по можливості «підживлюй» його тим, що в тозі позначиться на якості та смаку насіннєвої рідини

Ми вважаємо, що в ліжку мають бути задоволені та щасливі обоє. І будь-яка дія – результат взаємного бажання. Також ми не хочемо тебе ні до чого закликати, просто постаралися пролити світло на інтимне, але водночас дуже важливе питання.

Свіжі новини
Схожі новини