HomeСтосункиСтало відомо, як часто треба займатися сексом, щоб шлюб був ідеальним

Стало відомо, як часто треба займатися сексом, щоб шлюб був ідеальним

Як часто потрібно займатися сексом, щоб зберегти гостроту стосунків? Можливо, рідше ніж ти думаєш!

Секс та гроші

Ще одне дослідження показало, що секс важливіший за гроші. Ці дослідження були менш масштабними: в їх ході вчені опитали 335 осіб, які вже давно перебували у відносинах. З’ясувалося, що люди з доходом від 15 000 до 25 000 доларів, які займалися сексом раз на тиждень, частіше щасливі, ніж ті, хто заробляє від 50 000 до 75 000 доларів, але не лише сплять лише раз на місяць.

На думку авторів дослідження, пояснюється «правило одного разу на тиждень» дуже просто — коли люди не вимагають від одного виконання подружніх обов’язків, то вони не зазнають тиску, який псує секс. Так що немає сенсу ставити галочки в календарі — важливо кохатися, коли вам обом цього хочеться, і не думати постійно про те, що рідше — означає гірше.

Вважають, що частий секс — це показник того, що між вами все відмінно. Варто ненароком згадати, що ви далеко не щодня влаштовуєте еротичні ігри — і відразу ловиш співчутливі погляди. Трапляється, що й коментарі чуєш: «Чоловіка не шкода? Продовжиш так само — і він точно заведе коханку!»

Несподівана статистика

Але чи справді секс для щасливих стосунків має бути частим? Виявляється, ні. Нещодавно фахівці американського Товариства з психології особистості та соціальної психології провели дослідження, щоб з’ясувати, яка ж кількість інтиму потрібна для щастя в парі — для цього вони опитали 30 тисяч чоловіків та жінок.

Результати показали, що до певного моменту частота сексу справді корелює з почуттям щастя, взаємного кохання та задоволеності союзом. Однак така залежність у певний момент зникає: експерти встановили, що люди, які займаються сексом раз на тиждень, також задоволені стосунками, як ті, хто робить це набагато частіше.

Виявилося, що значення також має емоційний зв’язок із партнером. Іншими словами, щоденні обійми, поцілунки та дотики також важливі, як і секс – саме вони дозволяють людям відчувати, що їх люблять. А ось стать, вік і тривалість відносин не мають значення: правило «одного разу на тиждень» працює для різних людей і шлюбів.

Свіжі новини
Схожі новини