HomeСтосункиЗаводь! Корисні поради для сексу в машині

Заводь! Корисні поради для сексу в машині

Секс у машині — це вже навіть не фантазія, а просто номер один у списку «сексуальних пригод, що найбільш реалізуються». Що заводить людей у такій обстановці? Тіснота, близькість один одного? Порушення заборон? Секс у машині чимось схожий на секс у людному місці, але ви відокремлені від вулиці. Вас не помітно, зате ви самі чудово бачите, що відбувається довкола. Отже, як зробити цей досвід по-справжньому незабутнім?

Нещодавнє дослідження, проведене Driving-Tests.org, показало, що приблизно у 85% дорослих людей хоча б раз був секс у машині. Значна цифра, чи не так?

Вибирай машину з розумом

Зайнятися сексом у маленькій машині може виявитися не таким простим завданням, як тобі здається. Міленіали зізналися, що вважають за краще вдаватися до пристрастей у позашляховиках. І рівень задоволеності від сексу в ньому вищий, ніж в іншому автомобілі — він становить 3,4 бала з 5. Стільки ж набрали автомобілі з кузовами купе та пікапи. Седани «заробили» трохи менше – 3,2 бали.

Безпечна поза

Так, в машині можна зробити дуже багато всього. Тільки не мине водію під час руху, заклинаємо тебе! Номер один поза для сексу в автомобілі був і залишається поза вершниці. Автолюбителі оцінили її у 3,5 бали з 5. На другому місці – доггі стайл. Наприкінці списку поза «69». “Але як?” — ніби запитуємо ми. І все ж у неї рейтинг 2,3 з 5, що не так вже й мало для пози, яку практично неможливо прийняти в машині.

Поза вершниці хороша тим, що вона досить компактна і ви обоє чудово поміститеся на задньому сидінні автомобіля. Та й на пасажирське крісло також можна влізти. Головне – ніяких фокусів на місці водія, ти ж не хочеш випадково натиснути сідницями на клаксон, як у поганій комедії із закадровим сміхом.

Заднє сидіння

Напевно, це навіть згадувати не варто, але ми таки скажемо. Коханці вважають за краще обґрунтовуватися на задньому сидінні автомобіля, а не на передньому. “Другий ряд” набрав 4,3 бали з 5. На другому місці – пасажирське місце. Ну, в автомобілі не так багато місць, щоб не увійти в топ-3.

Але не забувай, що “автомобільний” секс не обмежується сидіннями. Завжди можна вийти подихати свіжим повітрям, а заразом продовжити свої романтичні екзерсиси на багажнику або на бампері (тільки дивися, щоб вони не були гарячими).

Правильне місце, правильний час

Плюс сексу в машині в тому, що автомобіль – це таке «свято, яке завжди з тобою». На парковці, у парку, в глухому дворі перед офісом — будь-яке місце може перетворитися на ваше «любовне гніздечко», якщо воно досить сховане від очей. Але пам’ятай: секс у машині, якщо вас бачать люди, автоматично перетворюється на «розпусні дії на публіці», а це вже, як ти розумієш, тягне за собою купу проблем. Тому вибирай відокремлені місця, приховані від зайвих очей.

Свіжі новини
Схожі новини