HomeШоу-Бізнес8 інтимних сцен в кіно, про які актори мріють забути як про...

8 інтимних сцен в кіно, про які актори мріють забути як про страшний сон

Зйомка відвертих сцен – справжнє випробування для професіоналізму акторів. І деякі знаменитості досі зі змішаними почуттями згадують досвід участі у сценах любові. Ось вісім найяскравіших прикладів.

Марго Роббі, “Вовк з Уолл-стріт”

Кадр із фільму "Вовк із Уолл-стріт"
Кадр із фільму “Вовк із Уолл-стріт”

Зірка “Вовка з Уолл-стріт” Марго Роббі була настільки збентежена секс-сценами фільму, що збрехала батькам, ніби це комп’ютерна графіка. В одному з епізодів її героїня кохається з персонажем Леонардо Ді Капріо на ліжку, вкритому доларовими купюрами. І актрисі досі соромно за те, як вона виглядає оголеною у кадрі.

Дейзі Едгар-Джонс та Пол Мескал, “Нормальні люди”

Кадр із міні-серіалу "Нормальні люди"
Кадр із міні-серіалу “Нормальні люди”

Виконавці головних ролей у міні-серіалі “Нормальні люди” Пол Мескал та Дейзі Едгар-Джонс зазнали кількох незручних моментів під час зйомок. Першого ж тижня роботи над проектом їм довелося повністю присвятити один із днів сценам сексу. Актори були з ніг до голови вкриті гелем “Єгипетська магія”, що імітує піт. У якийсь момент під час зміни пози їхнього тіла здалеку характерний чавкаючий звук. Підлога та Дейзі розреготалися, але знімальна група продовжувала стояти з кам’яними обличчями. Всі подумали, що звуки мають трохи інше походження, і вирішили не подавати виду, щоб не бентежити акторів.

Аманда Сейфрід, “Велике кохання”

Кадр із серіалу "Велике кохання"
Кадр із серіалу “Велике кохання”

Зірка “Поганих дівчаток” Аманда Сейфрід зіграла Сару, старшу дочку Білла та Барб Хендріксон, у серіалі HBO 2008 року “Велике кохання”. І вона ледь не згоріла від сорому під час перегляду шоу з батьками, коли розпочалася сцена сексу за її участю. За словами актриси, те, що відбувається на екрані, виглядало “набагато натуралістичніше”, ніж вона передбачала.

Джемайма Керк, “Дівчатка”

Кадр із серіалу "Дівчатка"
Кадр із серіалу “Дівчатка”

Це зараз зірка серіалу “Дівчатка” Джемайма Керк бентежиться, коли згадує оргазми, які імітувала на знімальному майданчику. А тоді, 2012-го, актриса з гордістю зізнавалася в інтерв’ю, що перед камерою поводиться так само, як у реальному житті, бо не знає, як таке можна зобразити. Зрештою, це просто робота, стверджувала Керк, але з роками її думка змінилася.

Крістофер Мінц-Плас, “Superперці”

Кадр із фільму "Superперці"
Кадр із фільму “Superперці”

Актору Крістоферу Мінц-Плассу було 17 років, коли він знімався у фільмі Superperts. Незважаючи на юний вік, йому довелося взяти участь у секс-сцені. А оскільки Крістофер ще не досяг повноліття, на зйомках була його мама.

“Це був повний сюр”, – згадував Кріс.

Пікантності ситуації додавало те, що актор був незайманим і, на його власне визнання, “поняття не мав, що потрібно робити в кадрі”.

Дакота Джонсон, “П’ятдесят відтінків сірого”

Кадр із фільму "П'ятдесят відтінків сірого"
Кадр із фільму “П’ятдесят відтінків сірого”

Зі 125 хвилин фільму “П’ятдесят відтінків сірого” 20 хвилин займають сцени сексу. Дакота Джонсон виконала головну жіночу роль, і відверті епізоди принесли їй дискомфорт. За твердженням актриси, одного разу зйомки статевого акту тривали сім годин поспіль, і це її “втомило”. А ще вона травмувалася, коли в одній зі сцен отримала удар батогом по тілу.

“Було страшенно боляче”, – нарікала Дакота.

Кейт Уінслет, “Дорога змін”

Кадр із фільму "Дорога змін"
Кадр із фільму “Дорога змін”

Зірці “Титаніка” Кейт Уінслет довелося зображати романтичний зв’язок із героєм Леонардо Ді Капріо та у фільмі “Дорога змін” 2008 року. Все б нічого, але Лео був її найкращим другом, а режисер картини Сем Мендес – її чоловіком. За словами актриси, вона почувала себе вкрай незручно. А Ді Капріо просто порадив Кейт “змиритися”.

Аннабелль Уолліс, “гострі козирки”

Кадр із серіалу "Гострі козирки"
Кадр із серіалу “Гострі козирки”

Аннабелль Уолліс, як і багато зірок, що опинилися в подібній ситуації, хотіла провалитися крізь землю, коли дивилася “гострі козирки” з батьками. У серіалі є сцени сексу за її участю, і актриса зізнавалася, що спільний перегляд цих епізодів із мамою та татом не можна назвати приємним досвідом. На додачу до всього батько сказав Аннабель: “Ну, ми знаємо, звідки в тобі це! Хороша дівчинка!”

Свіжі новини
Схожі новини