HomeШоу-БізнесАдель очолила британські чарти за альбомами та синглами

Адель очолила британські чарти за альбомами та синглами

Група Adele очолила британські чарти за альбомами та синглами, повідомляють світові інформаційні агенції з посиланням на офіційну компанію, яка стежить за продажами та складає чарти.

Співачка закріпила чемпіонство із новим альбомом «30», який вийшов 19 листопада. За звітний період продано 261 000 копій альбому “Адель”.

Цим досягненням у перший тиждень випуску «30» британський співак «побив» рекорд шведського гурту ABBA, який повернувся на музичну сцену і повідомив про продаж 204 000 копій свого нового альбому «Voyage» відразу після цього. його випуск на початку листопада.

Друге місце в британському чарті альбомів займає Ед Ширан з “=” (“Рівне”), за ним слідує ABBA з “Voyage”.

Четверта позиція у гурту «Oasis» із постановкою «Knebworth 1996», що містить живі виступи з концерту в британському місті Небуорт двадцять п’ять років тому.

П’ятірку найкращих у чарті доповнюють Роберт Плант та Елісон Краус із лотком «Підніміть дах».

Адель шостий тиждень поспіль залишається на вершині британського чарту синглів із пілотним треком із “30” – “Easy On Me”. Співачка також посідає друге та четверте місце у рейтингу з піснями “Oh My God” та “I Drink Wine” відповідно, які також увійшли до нового альбому.

Ед Ширан зумів вийти на третю позицію із «Шиверсом». Він також п’ятий у британському чарті синглів із піснею “Bad Habits”.

Свіжі новини
Схожі новини