HomeШоу-БізнесДочка Пола Вокера Мідоу розповіла, що робила аборт, і виступила проти їхніх...

Дочка Пола Вокера Мідоу розповіла, що робила аборт, і виступила проти їхніх заборон у США

Дочка Пола Уокера Мідо розповіла, що робила аборт. Визнання стало реакцією на резонансне рішення Верховного суду США, яке скасувало постанову “Роу проти Уейда” 1973 року, яка захищала право жінок на аборт. Після ухвалення цього рішення в США пройшли численні акції протесту, багато знаменитостей публічно прокоментували ситуацію, і Мідоу виявилася однією з них.

23-річна модель, яка минулої осені вийшла заміж за актора Луї Торнтон-Аллана, розповіла, як сама колись вирішила перервати незаплановану вагітність:

Безліч жінок боролися самі з собою, приймаючи рішення про аборт. Мені теж важко було зробити вибір, але 2020 року, коли весь світ руйнувався під час пандемії, я зважилася на аборт. Це був дуже особистий досвід, яким він і має бути. Мені пощастило, мій прекрасний лікар підтримував мене протягом усього цього виснажливого процесу, і з його допомогою мені вдалося стати щасливою та здоровою людиною, якою я зараз є.

Дуже важко думати про те, що у багатьох жінок тепер не буде можливості безпечно перервати вагітність і насамперед подбати про своє тіло. У світі, де жінок постійно маргіналізують, це видається мені найбільшим насильством над усією жіночою статтю. Заборона абортів не запобігає абортам, він запобігатиме безпечним абортам.

За останні дні проти рішення американського суду висловилися також Єва Лонгорія, Біллі Айліш, Хейлі Бібер, Віола Девіс, Тейлор Свіфт, Софі Тернер, Синтія Ніксон, Барбра Стрейзанд, Емі Шумер та інші.

Прийняте 24 червня рішення означає, що відтепер кожен штат може самостійно виробляти норми щодо прав жінок на аборт. Скасування цього права вже набуло чинності в десяти штатах, ще в деяких очікують аналогічні закони найближчим часом.

Свіжі новини
Схожі новини