HomeКурйозиДженніфер Кулідж розповіла, що мала 200 сексуальних партнерів — завдяки ролі мами...

Дженніфер Кулідж розповіла, що мала 200 сексуальних партнерів — завдяки ролі мами Стіфлера в “Американському пирозі”

Актриса Дженніфер Кулідж, яка здобула широку популярність завдяки ролі мами Стіфлера у фільмі “Американський пиріг”, розповіла в інтерв’ю для Variety про те, яку популярність приніс їй цей проект. Зокрема, зізналася, що роль у суперпопулярній молодіжній комедії забезпечила їй бурхливе особисте життя.

Сексуальне життя було дуже насиченим після “Американського пирога”. Цей фільм приніс багато бонусів — ну, наприклад, 200 людей, з якими я б ніколи не переспала, якби не це кіно,

– сказала актриса.

У фільмі Кулідж зіграла мати одного з головних героїв, яка спокушає друга сина. Саме після виходу цієї стрічки широко популярним став термін MILF (Mother I’d Like To F*ck – “Мама, з якої я б переспав”) – так героїню Кулідж називали персонажі “Пирога”.

Дженніфер Кулідж розповіла, що мала 200 сексуальних партнерів — завдяки ролі мами Стіфлера в "Американському пирозі"
Дженніфер Кулідж у фільмі “Американський пиріг”

На момент зйомок “Американського пирога” Дженніфер було 38 років, і вона мала зовсім небагату фільмографію. Роль фатальної спокусниці моментально зробила її знаменитою та забезпечила місце у світовій поп-культурі, а образ “мами Стіфлера” став знаковим.

Зараз Дженніфер бере участь у мюзиклі “Блондинка у законі” у Лондоні. Вона грає свою героїню Полетт із однойменної комедії 2001 року. На питання про зйомки “Блондинки у законі 3” актриса відповіла, що “дуже схвильована, але ще не бачила сценарію”. Також Кулідж зайнята на знімальному майданчику другого сезону серіалу “Білий лотос” – він вийде у жовтні. Про схожість зі своєю героїнею Танею Дженніфер каже:

Моєю слабкістю завжди були чоловіки, і я, як багато жінок, часто витрачала себе на них. Чималу частину життя я провела, ганяючись за недоступними чоловіками, і це нічого не приводило.

Про особисте життя Кулідж відомо зовсім мало. У попередніх інтерв’ю вона згадувала, що довгий час після прем’єри “Американського пирога” заводила романи виключно з молодшими чоловіками. За інформацією преси, на початку 2000-х актриса зустрічалася з коміком Крісом Каттаном, який був молодшим за неї майже на 10 років. Ходили навіть чутки про весілля. Зараз у деяких статтях про Дженніфер йдеться, що вона одружена з чоловіком на ім’я Том Махоні. В інших передбачається, що актриса не одружена. Сама вона останнім часом каже лише, що щаслива в особистому житті, проте імені партнера не називає.

Свіжі новини
Схожі новини