HomeШоу-БізнесJerry Heil дасть унікальний концерт в Києві під зоряним небом

Jerry Heil дасть унікальний концерт в Києві під зоряним небом

Найбільш затребувана молода артистка України та за її кордонами, Jerry Heil, 9 вересня з ексклюзивним виступом на Терасі Gulliver.

Простота та щирість співачки заворожує, а кожне написане слово в ії піснях пробирає наскрізь та торкається душі.  Унікальна атмосфера та теплі почуття, які переповнюють концерти Jerry Heil, завжди залишають слухачів в захваті. Цей вечір обіцяє стати надзвичайним подією для прихильників музики, де кожен зможе відчути на собі справжню енергію та талант цієї неперевершеної артистки.

“Я запрошую вас на свій сольний концерт, який відбудеться на даху Gulliver. Це буде особливе дійство. Цей концерт не буде схожий на жодний з тих, які я мала раніше. Вас очікує унікальна атмосфера на даху високоповерхівки, вечірня атмосфера бабиного літа під зорями, любов у супроводі живого інструменту. До того ж, запрошений неймовірний гість”. 

Тож підготуйтеся до незабутнього вечора разом із Jerry Heil на Терасі Gulliver 9 вересня під улюблені треки та відомі хіти: “Москаль Некрасивий (Геть з України)”, “Мрія”, “Козацькому роду”, “НеСестри”, “Охрана,отмєна”, “Мрія”, “Пошта”, “Кохайтесь чорнобриві”  та інші.  

Свіжі новини
Схожі новини