HomeШоу-БізнесНапівголих Бреда Пітта та його кохану на яхті зняли папараці

Напівголих Бреда Пітта та його кохану на яхті зняли папараці

Голлівудський актор розслабляється у перші дні нового року. Бред Пітт (Brad Pitt) та Інес де Рамон (Ines de Ramon) потрапили в об'єктиви папараці на теплому курорті.

59-річний актор та його 29-річна обраниця зустріли 2023 рік на мексиканському курорті — вони обрали Кабо Сан Лукас. Сьогодні оскароносного артиста помітили під час розслабленої прогулянки на яхті із моделлю.

Пітт постав у купальних плавках, а Інес залишилася топлес, позбавившись верху від купальника. Бред доповнив свій розслаблений відпускний образ золотим ланцюгом на шиї та окулярами-авіаторами.

Закохані засмагали, з комфортом розташувавшись на стильних білих шезлонгах. На знімках папараці помітний скульптурний прес Пітта та його численні татуювання, а Інес може похвалитися точеною фігурою, якою здатні позаздрити навіть багато хто зі світу шоу-бізнесу.

Напівголих Бреда Пітта та його кохану на яхті зняли папараці

У Мережі почали обговорювати нові знімки актора та його коханої. “Бред такий на чилі, з Енджі він таким не був”, “Так виглядає щастя, і нехай весь світ зачекає”, “Класно, вони такі спокійні, розслаблені”, – пишуть блогери.

Напівголих Бреда Пітта та його кохану на яхті зняли папараці

Наприкінці грудня минулого року Бред Пітт відсвяткував день народження з новою коханою. Тоді парочку разом підловили папараці, що зробило їхні стосунки загальновідомими.

Свіжі новини
Схожі новини