HomeШоу-БізнесШоуранер серіалу "Дім Дракона" заявив, що у другому сезоні серіалу буде більше...

Шоуранер серіалу “Дім Дракона” заявив, що у другому сезоні серіалу буде більше сексу та насильства

Шоуранер серіалу “Дім Дракона” Райан Кондал розповів про те, яким буде другий сезон. Так, він заявив, що творці серіалу навмисно уповільнювали перебіг подій у першому сезоні, оскільки хотіли дати глядачам краще зрозуміти мотиви головних героїв, перш ніж вони будуть “кинуті на війну”. При цьому пообіцяли, що другий сезон буде видовищнішим.

Райан Кондал також прокоментував відсутність на екрані сексуалізованого насильства, якого було багато у “Грі престолів”. Він заявив, що багатьох глядачів спантеличила сцена насильства над служницею з боку принца Ейгона: саму сцену не показали, обмежившись розповіддю самої дівчини. “Ми намагалися відмовитися від усього, що здається зайвим у розповіді, — заявив Кондал. – Зґвалтування ми можемо уявити, дивлячись на його наслідки, бачити сам процес не потрібно”. При цьому він зазначив, що другий сезон серіалу в цьому буде більше схожим на “Гру престолів”.

Тим часом сьогодні вийшов фінальний епізод “Дому Дракона”, події в якому відбуваються за 200 років до історії, описаної в “Грі престолів”. У сюжеті “Дома Дракона” є посилання на оригінальний серіал: наприклад, король Візеріс розповідає своїй спадкоємиці, принцесі Рейнірі, пророцтво про “пісні льоду і полум’я” та загрозу з півночі (описані в ньому події відбуваються в “Грі престолів”).

Шоуранер серіалу "Дім Дракона" заявив, що у другому сезоні серіалу буде більше сексу та насильства

У фіналі це пророцтво замість Рейніри чує його дружина, королева Алісента, яка вирішила, що йдеться про їхнього сина Ейгона і король хоче бачити його своїм спадкоємцем. У зв’язку з цим Ейгона коронують, але Рейніра не поспішає оголошувати війну: на це її штовхає лише смерть одного із синів, убитого її зведеним братом, принцом Еймондом.

Шоуранер серіалу "Дім Дракона" заявив, що у другому сезоні серіалу буде більше сексу та насильства

Шоуранер серіалу "Дім Дракона" заявив, що у другому сезоні серіалу буде більше сексу та насильства

Після виходу фінальної серії у мережі з’явилося багато мемів. Глядачі сумують про закінчення сезону, порівнюють Рейніру з Дейєнеріс і знову захоплюються одним із найспірніших персонажів серіалу, принцом Деймоном Таргарієном.

Свіжі новини
Схожі новини