HomeШоу-БізнесТоргуючи обличчям: ці дівчата заробляють на своїй лякаючій зовнішності

Торгуючи обличчям: ці дівчата заробляють на своїй лякаючій зовнішності

Сьогодні стати популярним дуже просто — дякую інтернету та соцмережам. Але героїні нашої добірки йдуть далі: свою славу вони здобули завдяки зовнішності, яку змінили до невпізнання.

Пластика та косметологія сьогодні у багатьох дівчат у пошані. Але поки одні займаються виправленням недосконалостей, інші йдуть далі і роблять зі своєю особою речі, які більшість назвуть лякаючими. Така зовнішність, звичайно, не залишається поза увагою, що й на руку нашим героїням.

Незвичайний зовнішній вигляд гарантує багато підписників у соцмережах. А ще хороші охоплення та активність: кожен другий норовить висловитись у коментарях, наскільки зовнішність дівчат далека від нормальної. А вони тим часом на цій активності і заробляють.

«Хіба можна пожертвувати своєю красою заради слави та грошей?» – Запитаєш ти? Ми нічого не відповімо, бо це загадка для всіх нас.

Анастасія Покрещук

Українська блогерка Анастасія Покрещук прославилася завдяки своїй надекстравагантній зовнішності. Перше, що впадає у вічі, — це вилиці дівчини. Насправді дівчина «перекроїла» себе повністю: крім маніпуляцій з обличчям вона також збільшила груди, зробила ліпосакцію та «кубики» преса.

Поки інші публічні люди намагаються приховати свої кадри, Анастасія із задоволенням ділиться колажами своїх архівних і сьогоднішніх фото, щиро дивуючись, чому більшість із її майже 300 тисяч передплатників вважають, що раніше вона виглядала краще.

Семмі Льюїс

Семмі Льюїс витратила купу грошей, щоб стати ідеальнішою і сподобатися своєму хлопцеві. Якоїсь миті дівчину в її поліпшайзингу занесло, і обранець втік від жертви пластики, сяючи п’ятами.

Семмі засмутилася, а потім перестала: кількість підписників у соцмережах збільшувалася на очах, з’явилася перша реклама, а з неї — гроші на нові маніпуляції з обличчям та тілом.

Джессіка Алвес

Молода людина, на ім’я Родріго Алвес із підліткового віку мріяла бути схожою на «живого Кена». Спадщина, що раптово звалилася на нього, хлопець вклав у себе. Батьки забили на сполох і відправили сина до лікарів, які виявили у нього тривожний розлад, що було причиною нелюбові до себе. Минали роки, і живий Кен вирішив стати… живий Барбі! Сотні тисяч доларів, і вуаля – перед нами Джессіка Алвес.

За деякими фото та відео, на яких найменше фотошопу, видно, що у новоспеченої дівчини проблеми зі здоров’ям. Сподіваємося, коли Алвес зможе зупинитися. Ну а поки що всі ці маніпуляції з обличчям і тілом окупаються у вигляді 1,5 мільйона підписників, рекламних контрактів та розкішного життя.

Ембер Люк

Ось уже кілька років 24-річна австралійка Ембер Люк шокує інтернет-користувачів усього світу своєю незвичайною зовнішністю. На тілі та обличчі дівчини близько 200 татуювань, причому перше вона зробила ще у 16 років. На цьому перетворення не закінчилися: Ембер до того ж зробила пластику губ і грудей, загострила вуха, розрізала язик.

Але найголовніше (і лякаюче) вона зробила татуювання на очах. Так-так, зафарбувала білки очей у блакитний. Після цієї процедури дівчина засліпила на три тижні, але, на її думку, результат того вартий.

Рита Керн

Російська блогерша Рита, прославилася на всю росію, прийшовши на Будинок-2 кілька років тому. У проекті вона не затрималася, але потрібного ефекту було досягнуто — її помітили. Хоча не помітити було складно: Рита звернула на себе увагу саме зовнішніми даними, а саме величезними грудьми, через які навіть не так впадали в очі її губи. Підписники постійно просять дівчину зупинитися, але вона, здається, прописалася в кабінеті пластичного хірурга.

Свіжі новини
Схожі новини