HomeГороскопиЦікаві факти про дітей, народжених у травні

Цікаві факти про дітей, народжених у травні

Травень – один із найсонячніших і найкрасивіших місяців весни. Дітям, народженим у травні, справді пощастило, бо вони виростають чудовими особистостями, обдарованими масою дарів, талантів та особистих якостей.

Які діти народжуються у травні?

У немовлят може бути сильний характер, вони не здаються легко в гонитві за своїми цілями і часто стають успішними людьми в пізнішому віці.

Народжені у травні сповнені оптимізму. Це позитивні люди, які постійно шукають гарного боку життя і прагнуть жити в гармонійному оточенні.

Однак коли цього не відбувається, народжені у травні часто впадають у депресію. Травневі малюки вразливі перед невдачами, негараздами у житті та поганим ставленням людей.

Діти, народжені у травні, чесні і дуже роботящі. Вони завжди прагнуть успіху і кращого рівня життя. Їх, як правило, збуджують їх різні пристрасті, які вони не перестають переслідувати.

Вони надійні друзі. На них завжди можна покластися, навіть із раннього віку. Діти, народжені у травні, мають багато друзів ще з дитячого садка. Це усміхнені, сонячні діти з позитивною енергетикою, що притягує до себе інших дітей, як магніт.

Коли вони стають старшими, їхнє шкільне навчання проходить гладко. Вони від природи розумні, винахідливі та дуже цілеспрямовані.

Діти, народжені в травні, також мають різні таланти в мистецтві. Вони грають на музичних інструментах, малюють, надалі стають дизайнерами, скульпторами, літературознавцями.

Одним з найщасливіших квітів для народжених у травні вважається конвалія. Він символізує насолоду, невинність, чистоту. Камінь, який приносить найбільше щастя, – смарагд. Він є символом любові та багатства у всіх його аспектах. Цей камінь також забезпечує достаток, гармонію та сімейне щастя.

Знаменитості, що народилися у травні:

Клінт Іствуд – 31 травня 1930 р.
Дуейн Джонсон – Скеля – 2 травня 1972
Одрі Хепберн – 4 травня 1929 року.
Кріс Браун – 5 травня 1989 р.
Джордж Клуні – 6 травня 1961 року.
Енріке Іглесіас – 8 травня 1975 р.
Джанет Джексон – 16 травня 1966 р.
Боб Ділан – 24 травня 1941 р.
Джон Ф. Кеннеді – 29 травня 1917 р.

Свіжі новини
Схожі новини