HomeHealthЧому люди не можуть схуднути: лікар назвав 8 помилок

Чому люди не можуть схуднути: лікар назвав 8 помилок

Коли схуднення здається недосяжною метою, саме час взяти за основу керівництво фахівців дієтологів і почати його дотримуватися. Найчастіше інструкції експертів містять як, що можна, а й чого краще уникати.

Так, за даними The Sun і лікаря-дієтолога з компанії «Exante» Луджіана Альхассана, є 8 помилкових установок, яких часто дотримуються ті, що худнуть, але насправді вони є марними і навіть шкідливими.

Перелічимо їх усі.

Мало води. Як пояснили дослідники, вода творить дива: пригнічує апетит і запобігає затримці рідини в організмі. Охочі зменшитися у розмірі часто плутають почуття голоду із спрагою.

Перекушувати шкідливими продуктами. Лікар пояснив, що під «шкідливостями» він мав на увазі чіпси та шоколад. На його думку, краще вибирати продукти з низьким вмістом калорій, але багаті на поживні речовини, включаючи білок, що допоможе довше не відчувати почуття голоду.

Їсти багато калорійної їжі. Навіть низькокалорійні страви, але у великій кількості можуть негативно вплинути на зниження ваги. Необхідно контролювати кількість вуглеводів і білків, що з’їдаються. Також медик рекомендував встановити свій щоденний ліміт калорій та дотримуватись його за допомогою програми.

Бути постійно у напрузі. Згідно з дослідженнями, часом внаслідок стресу людина як набирати вагу, так і втрачати її. Якщо йдеться про першу ситуацію, то для приведення тіла в норму треба практикувати заспокійливу терапію, наприклад, прогулянки, медитації, читання книг, розслаблюючі ванни.

Не висипатися. Сон дозволяє організму нормально відпочивати, відновлюватись та повноцінно функціонувати.

Не дотримуватись дієти або плану харчування. Для цього потрібно не лише їсти здорову їжу, а й мати індивідуальний план.

Пити висококалорійні напої. До них відноситься алкоголь та газування. Натомість краще пити воду, трав’яні чаї та чорну каву.

Досягти тимчасової зупинки зниження ваги та опустити руки. Щоб далі худнути, можливо, доведеться переглянути споживання калорій. Лікар пояснив, що наступ плато втрати ваги настає в міру зниження ваги і зупинка в схудненні означає, що організму на цьому етапі вже потрібно менше калорій, ніж раніше.

* Цей контент, включаючи поради, містить лише загальну інформацію. Це жодною мірою не замінює кваліфікованого медичного висновку. Завжди консультуйтеся з фахівцем або лікарем для отримання додаткової інформації. Бажаємо міцного здоров’я, ваш DIP Life.

Свіжі новини
Схожі новини