HomeHealthВчені розкрили секрет худих людей

Вчені розкрили секрет худих людей

Ознака худих людей у ​​тому, що вони менше їдять, а не в тому, що вони активніші, повідомляє електронне видання Daily Mail.

Вчені з Абердинського університету виявили, що худі люди рухаються на 23% менше та споживають на 12% менше калорій. Вони вели малорухливий спосіб життя або мали дуже невелику фізичну активність у 96% випадків.

Проте їхній метаболізм у стані спокою був швидше. Ймовірно, це допомагає їм спалювати більше калорій. Вчені проаналізували харчові звички та рівень енергії 150 ультрахудих людей та порівняли їх зі 173 людьми з нормальною вагою.

“Результати нас справді здивували. Часто люди говорять про своїх худих друзів і думають, що вони можуть їсти все, що захочуть, – сказав керівник дослідження професор Джон Спекман. – Однак наша робота показала, що насправді вони їдять набагато менше, ніж властиво їх масі тіла”.

Люди, які брали участь у дослідженні, були худими від природи.

Середні калорії, які необхідні жінкам щодня, становлять 2200, а чоловікам – 2500. Вони розраховуються, виходячи з кількості енергії, необхідної організму для основних функцій. Людям, які займаються спортом, потрібно більше калорій, а також молодим людям та дітям.

Свіжі новини
Схожі новини