HomeКраса та модаУ мережі розкритикували зйомку Хайді Клум із дочкою у рекламі спідньої білизни

У мережі розкритикували зйомку Хайді Клум із дочкою у рекламі спідньої білизни

Лені Клум взяла участь у рекламній кампанії для італійського бренду Intimissimi разом зі своєю матір’ю, супермоделлю Хайді Клум. На фотографіях вони позують у мереживній спідній білизні. У мережі зйомку багато хто розкритикував — її вважали надто відвертою, а також “дивною” і “тривожною”. Користувачі засудили Хайді Клум за “сексуалізацію” 18-річної дочки, деякі також називали недоречним те, що Льоні демонструє спідню білизну разом зі своєю матір’ю.

Проте сама Льоні, відповідаючи на запитання журналістів про те, що вона думає про критику, заявила, що читала не всі відгуки. Вона зізналася, що їй сподобалося працювати над рекламною кампанією і через критику її ставлення не змінилося.

У мережі розкритикували зйомку Хайді Клум із дочкою у рекламі спідньої білизни

“Чесно кажучи, я не дивилася на багато реакцій, — зізналася вона. – Я в цілому задоволена кампанією, і я мав чудовий день з моєю мамою”.

Раніше вона зізнавалася журналістам, що їй дуже подобається зніматися з матір’ю, оскільки та завжди дає їй добрі поради.

Це не перша спільна зйомка Лені та Хайді Клум: у грудні 2020 року вони разом знімалися для німецького Vogue. Для Льоні та зйомка стала дебютною в моделінгу. Після цього Льоні не раз знімалася у фотосесіях для глянцю та рекламних кампаніях бренду, а також брала участь у модних показах.

У мережі розкритикували зйомку Хайді Клум із дочкою у рекламі спідньої білизни

Лєні — дочка Хайді Клум від італійського бізнесмена Флавіо Бріаторе, з яким супермодель розлучилася ще до того, як дівчинка з’явилася на світ. Коли Лєні був один рік, її удочерив співак Сил, за якого Хайді Клум вийшла заміж у 2005 році. Пара розлучилася у 2012 році.

Свіжі новини
Схожі новини