HomeКурйозиБандит, який стріляв у помічника Леді Гаги та викрав її собак, отримав...

Бандит, який стріляв у помічника Леді Гаги та викрав її собак, отримав 21 рік в’язниці

Джеймс Ховард Джексон, один із грабіжників, які напали на вигульника собак зірки, отримав вирок. Чоловік проведе у в'язниці 21 рік.

Джеймса звинуватили у спробі вбивства помічника, який вигулював дорогих французьких бульдогів Леді Гаги. 24 лютого 2021 року Раян Фішер із улюбленими вихованцями артистки перебував на вулиці, поки вона була на зйомках фільму «Дом Гуччі» в Італії.

Раптом біля Райана зупинилася машина. З неї вийшли чоловіки. Вони спробували викрасти бульдогів: Коджі, Міс Азією та Густаво. Міс Азії вдалося втекти, а двох інших все ж таки забрали. Саме Джексон вистрілив у Райана. Від поранення чоловік втратив частину легені.

20-річний чоловік погодився зі звинуваченнями: його вивели під варту із зали суду. Ще одному зловмиснику ще належить винести вирок.

Бандит, який стріляв у помічника Леді Гаги та викрав її собак, отримав 21 рік в'язниці

Леді Гага запропонувала нагороду у розмірі 500 тисяч доларів тому, хто зможе знайти її улюблених вихованців. Бульдогів співачці повернули за два дні. Однак у результаті артистка посварилася з вигульником собак: вона повністю сплатила за його лікування після поранення, а потім звільнила з роботи.

Спочатку правоохоронці та ФБР не були впевнені, чи знали зловмисники, кому саме належать собаки. Французькі бульдоги коштують дорого, особливо якщо вони з родоводом.

Свіжі новини
Схожі новини