HomeКурйозиНа які контракти погоджуються дівчата з Дубайськими шейхами заради гарного заробітку

На які контракти погоджуються дівчата з Дубайськими шейхами заради гарного заробітку

Термін “Dubai porta potty” використовується в соціальних мережах, і не потрібно багато розуму, щоб зрозуміти, про що йдеться. Мається на увазі дорогий супровід супутниць, що подорожують яхтами багатих шейхів, а також туристів на суму понад 30 000 доларів.

Але якщо перекласти цей термін буквально, то вийде таке: “Дубайський пересувний туалет”. Хочете вірте, хочете ні, але сенс у перекладі. Мочіння, як і інші справи, — улюблене заняття багатих арабів, тому вони змагаються, хто зможе зробити це більше разів на дівчину за вечір, — пише серб Курір Стіл.

Як повідомляє «African Insider», інформація про цей дивний фетиш існує з 2016 року, і в Інтернеті є кілька зізнань, які можна побачити та прочитати.

На деяких кадрах видно, як жінки читають свої контракти з арабами та діляться досвідом. Одна з них погоджується пройти тест на ЗПСШ у Дубаї, щоб зайнятися сексом зі своїм клієнтом Султаном Алі. Крім того, у контракті прописано можливість робити з нею все, що він захоче.

Інша дівчина також ділиться своїм гірким досвідом у Дубаї. Вона погоджується зайнятися сексом із неповнолітнім братом свого клієнта. За цю «роботу» вона отримує 25 000 доларів до прибуття в Дубай, а решта 25 000 доларів — після закінчення контракту.

Буквально кілька днів тому з’явилося нове відео, в якому йдеться про те, що впливові особи отримують щедрі гроші і що верблюди випорожнюються на них, а потім молоді жінки харчуються їх екскрементами.

Дубай вже кілька десятиліть відомий імпортом секс-працівників та торгівлею жінками для проституції. Його називають міжнародним центром секс-туризму, хоча секс-робота в ОАЕ заборонена законом.

Свіжі новини
Схожі новини