HomeLifeStyleБенксі представив нові графіті в зруйнованій Україні: художник показує хлопчика, який кидає...

Бенксі представив нові графіті в зруйнованій Україні: художник показує хлопчика, який кидає Путіна на землю в поєдинку дзюдо

Британський художник Бенксі підтвердив, що намалював сім графіті в Україні, зокрема в столиці Києві, а також в Ірпені та Бородянці, найбільш постраждалих від російських бомбардувань, повідомляє The Art Newspaper.

Минулого тижня три роботи Бенксі були помічені в районі Києва, що призвело до припущень, що анонімний британський художник перебуває в Україні.

На одному графіті зображено чоловіка, схожого на президента Росії Володимира Путіна, якого хлопець кидає через плече на підлогу під час поєдинку з дзюдо.

На іншій картині зображено двох дітей, які використовують протитанкового їжака як гойдалку, а на третбому графіті, намальованій на руїнах розбомбленої будівлі, зображено гімнастку, яка робить стійку на руках.

Бенксі підтвердив ці, а також чотири інші роботи. Серед них жінка в халаті, прасках, протигазі та вогнегаснику; бородатий чоловік, що купається; і ще одине, у якому Бенксі, здається, включив графіті пеніса в ядерну боєголовку, завантажену в кузов броньованої вантажівки.

Бенксі — це псевдонім сумно відомого англійського андеґраундного художника графіті, політичного активіста та режисера, який не був ідентифікований. У березні на благодійному аукціоні в Лондоні на підтримку дитячої лікарні Охматдит була виставлена ​​непідписана унікальна антивоєнна картина CND Soldiers, написана Бенксі. Її продали за 106,5 тисяч доларів США.

Свіжі новини
Схожі новини