HomeLifeStyleЧоловіки перерахували у мережі несподівані відкриття про жінок

Чоловіки перерахували у мережі несподівані відкриття про жінок

Чоловіків з Reddit здивувала інтенсивність випадання волосся у жінок та інші особливості

Чоловіки з форуму Reddit зізналися, що у жінок їх найбільше здивували чутливість клітора та інтенсивність випадання волосся. Свої несподівані відкриття про жінок вони перерахували у мережі у відповідь на відповідне запитання одного з користувачів форуму.

Багато відповідей було присвячено тому, як багато волосся, що випало, можна знайти в будинку, де живе жінка.

“Важко повірити в кількість волосся, що випадає у них. У душі, на підлозі, в пилососі, в пральній машинці” – FelizMendelssohn.

Чимало користувачів форуму зізналися, що секс із жінкою виглядає не так, як їм уявлялося до першого сексуального досвіду. Так, чоловіків здивували чутливість клітора та той факт, що не кожній жінці подобається глибоке проникнення під час статевого акту.

“Дивно, наскільки чутливим є клітор. Коли дивишся порно, здається, що клітор – це діджейська установка, яку треба скребти, а в реальності більшості жінок потрібно набагато менше. Моя перша партнерка навчила мене секрету: докладати стільки ж зусиль, скільки потрібно, щоб потерти вказівний палець і великий і при цьому відчути малюнок на шкірі” – Porongas1993.

Декілька відповідей були присвячені тому, що жінки люблять гарячу, навіть гарячу воду.

“Як вони виносять гарячу воду! Дружина завжди приймає обпікаючий душ. Миє посуд обпікаючою водою. Купається в ванні, що обпалює. Ми не займаємося любов’ю в душі, я не хочу розплавитися” – forget_i_was_here.

Свіжі новини
Схожі новини