HomeСтосункиНайсексуальніші жіночі професії з погляду чоловіків

Найсексуальніші жіночі професії з погляду чоловіків

Насправді більшість професій просто оточені щільною стіною стереотипів і зовсім не такі привабливі, як здається з боку. Але все одно дуже цікаво дізнатися, як виглядає список найсексуальніших жіночих професій з погляду чоловіків, правда? Перевір, чи там є твоя.

Модель

Найсексуальніші жіночі професії з погляду чоловіків

Ну, тут усе зрозуміло: усі побігли, і я побіг. Колись високих, худих і довгоногих дів вибрали для демонстрації одягу, бо їм простіше шити. А потім серед них раптом виявилася ціла плеяда неймовірних красунь, і слово “модель” стало синонімом поняття “еталон краси”. Ну а потім придумали цілющий фотошоп. Саме тому саме слово «модель» досі змушує чоловіків робити мисливську стійку. При цьому моделі не обов’язково виглядати в житті, так само як на роботі, що дуже зручно, звичайно. Дайте чоловікові основу, решту він нафантазує.

Актриса

Найсексуальніші жіночі професії з погляду чоловіків

Передбачається, що актриса — панночка знаменита. Прості смертні, природно, не допускаються в ближнє коло, їхня доля — закохуватися в екранний образ і сподіватися, що колись вдасться отримати автограф. Звичайно, щасливчик, якого обрала актриса, автоматично отримує свої 15 хвилин слави, що, звичайно, дуже втішно. Або не отримує, але тоді можна торкнутися мистецтва. У тому сенсі, що можна дізнатися, яким чином актрисі вдається перевтілюватися в різних людей.

Медсестра

Найсексуальніші жіночі професії з погляду чоловіків

Між іншим, чоловіки не самотні у своїх почуттях — жінки теж відчувають потяг до лікарів та інших медичних працівників, причому в ситуації, коли взагалі не до почуттів. Чому це так? Тому що хворі люди дуже вразливі. Їм страшно, соромно, вони відкриті та беззахисні. А тут з’являється вона – ангел у білому халаті. Ангелиця. Причому неважливо, що ця ангелиця дуже замотана, виглядає не найкращим чином (відпрацюй-но чергування, це ж доба важкої фізичної праці, дуже нервової до того ж) і взагалі не розташована кокетувати. Неважливо! Зате вона прийде і прожене смерть. Яка, звичайно, вже вийшла на полювання за нещасним страждальцем, який зламав пальчик.

Вчителька

Найсексуальніші жіночі професії з погляду чоловіків

У всьому винні порнофільми, як вам говоримо. Це підступні сценаристи вигадали мегеру в окулярах, готову відлупцювати вказівкою будь-кого. Передбачається, що чудовисько в результаті розпустить волосся і перетвориться на пристрасну кішечку — а все тому, зрозуміло, що дехто не став ухилятися від указки. Нагорода знайшла героя, ура! Найцікавіше — насправді чоловіки не чекають нічого подібного від справжніх вчительок, але, дізнавшись, що панночка працює на ниві освіти, миттю втрачають волю, падають навколішки і повзуть у напрямку ювелірного магазину — за обручками. За що сценаристам порнофільмів дякую, звичайно, це було дуже мило з їхнього боку.

Стюардеса

Найсексуальніші жіночі професії з погляду чоловіків

По-перше, конкурсний відбір у професію все ще передбачає наявність «привабливої ​​зовнішності», тому всі стюардеси дуже гарненькі. По-друге, вони повинні всім посміхатися і всіх дбайливо доглядати. По-третє, насправді всі вони безстрашні валькірії: проводити більшу частину життя в алюмінієвій трубці, що бовтається на десятикілометровій висоті, не кожен зможе. Чоловіки-аерофоби не зможуть достеменно. І, до речі, аерофобія — це такий нормальний страх, у ньому зізнаватись не соромно. І ось він сидить, тремтить від жаху, і тут приходить вона — фея зі стаканчиком томатного соку. Страх відступає, і негайно хочеться з феєю одружитися. В подяку.

Адвокатеса

Найсексуальніші жіночі професії з погляду чоловіків

Більшість світу все ще поділяє професії на «жіночі» та «чоловічі», і чоловіки підозріло ставляться до дівчат, які ведуть фури, розчехляють зварювальні апарати або беруть до рук автомат Калашнікова. Кажуть, це не жіночно. Жінка має бути м’якою та ніжною рибкою, кажуть чоловіки. І негайно закохуються в адвокатесу — цю акулу з трьома рядами гострих зубів. Напевно, тому що її покликання захищати нещасних від невблаганного правосуддя. Дуже жіночно, звісно. Це нічого, що професія вимагає жорсткості характеру, яка здебільшого чоловіків і не снилася. Це дрібниці.

Офіціантка

Найсексуальніші жіночі професії з погляду чоловіків

Комбо! Подвійний удар у саму тваринну суть. Якщо змити з нас тонкий наліт цивілізації, виявиться, що ми хочемо тільки їсти та розмножуватися, розмножуватися і їсти. Якщо це можна буде робити майже одночасно — зовсім прекрасно. І ось красива жінка несе чоловікові смачну їжу, і в цей момент розум, що відрізняє хомо сапієнс від тварини, вимикається геть-чисто. Залишаються лише голі інстинкти, які, між іншим, ще нікому не вдавалося побороти. Тільки приховати — і те, скажімо, не дуже успішно.

Секретарка

Найсексуальніші жіночі професії з погляду чоловіків

Вона молода і красива, завжди чудово виглядає, незмінно привітна з кожним і готова цілий день приносити каву. Принаймні щось таке нам показують у кіно. Це неправда або тільки частина правди, але стереотипи про секретарок настільки сильні і могутні, що примудрилися зламати чоловікам парадигму: взагалі-то, секретарка посміхатиметься і підноситиме каву своєму босу, ​​а не бойфренду. Але ця істотна деталь чомусь не береться до уваги. Принаймні спочатку.

Спортсменка

Найсексуальніші жіночі професії з погляду чоловіків

Панночка дивовижна. По-перше, вона має залізну волю, тому що мало хто здатний відмовитися від свого єдиного і неповторного безтурботного дитинства заради примарних майбутніх перемог. По-друге, має залізне тіло: вона може робити з ним штуки, які непідготовленій людині більше нагадують тортури. По-третє, у неї залізний характер, само собою — спробуй витримай таку божевільну конкуренцію. Загалом, спортсменка — це та сама Залізна леді, жінка-кіборг. Надзвичайно приваблива, звичайно, хоча б тому, що чоловіки — істоти дуже цікаві. І все ще сподіваються знайти відповідь на запитання: «Але як?!».

Свіжі новини
Схожі новини