HomeLifeStyleДружина губернатора Каліфорнії звинуватила Гарві Вайнштейна у зґвалтуванні

Дружина губернатора Каліфорнії звинуватила Гарві Вайнштейна у зґвалтуванні

Дружина губернатора Каліфорнії Дженніфер Сібл Ньюсом звинуватила Гарві Вайнштейна в зґвалтуванні, повідомляє БТА.

Вона режисер документальних фільмів.

Дружина Ньюсома дала свідчення в понеділок. За її словами, у 2005 році її зґвалтував колишній кінопродюсер Вайнштейн. Тоді вона намагалася побудувати кар’єру актриси та продюсера.

Ньюсом розповіла суду Лос-Анджелеса, що познайомилася з Гарві Вайнштейном під час кінофестивалю в Торонто. Ньюсом, якій на той час було 31 рік, грала ролі в кіно та на телебаченні.

Через кілька тижнів після їхнього знайомства Вайнштейн запросив її на побачення в готелі Peninsula в Беверлі-Хіллз, Каліфорнія. Ньюсом подумала, що це ділова зустріч. Вона сказала суду, що була здивована тим, що їй довелося зустрітися з одним із найвпливовіших продюсерів Голлівуду в номері готелю.

Коли Ньюсом пішла на зустріч, Вайнштейну не було цікаво обговорювати її кінопроекти. Він пішов у ванну кімнату, викликав Ньюсом, а потім вчинив сексуальне насильство над нею. “Я була налякана. Я не пішла на це», – сказала вона зі сльозами на суді в понеділок.

Дженніфер Сібл Ньюсом засвідчила, що Вайнштейн її зґвалтував.

Зараз колишній кінопродюсер відбуває 23-річний термін ув’язнення за сексуальні злочини в Нью-Йорку. Він став обличчям кампанії #MeToo п’ять років тому. У Лос-Анджелесі проти Гарві Вайнштейна висунули 11 звинувачень у зґвалтуванні та сексуальному насильстві. Колишній продюсер свою провину не визнав. Його адвокати заявили, що сексуальні стосунки були добровільними та частиною “культури кастингу” в Голлівуді.

Дженніфер Сібл Ньюсом – одна з 4 жінок, чиї звинувачення стали основою справи в Лос-Анджелесі.

На момент зґвалтування Сібл Ньюсом ще не зустрічалася зі своїм чоловіком Гевіном Ньюсомом, нині губернатором штату Каліфорнія. Він не знав, що сталося з його дружиною, до моменту публічних звинувачень проти Вайнштейна.

Адвокат Вайнштейна Марк Верксман запитав Сібіл Ньюсом, чому її чоловік прийняв пожертвування від Вайнштейна на кампанію. Режисер відповів, що Гевін Ньюсом повернув гроші, пожертвувані Вайнштейном, дізнавшись про зґвалтування.

Свіжі новини
Схожі новини