HomeШоу-БізнесКаньє Вест заявив, що балотуватиметься у президенти США у 2024 році

Каньє Вест заявив, що балотуватиметься у президенти США у 2024 році

Каньє Вест заявив, що планує брати участь у президентських виборах у 2024 році. Над його кампанією працюватиме Майло Яннопулос, скандальний публіцист та представник вкрай консервативних поглядів. Спільну роботу було анонсовано у відео, опублікованому в Twitter-акаунті PatriotTakes.

Сам репер на вихідних повернувся до ведення і власного твіттера після того, як його обліковий запис було розблоковано. Бану Каньє зазнав антисемітських висловлювань. Повернувшись, він написав слово “шалом” – на івриті це означає “світ” і використовується як вітання в Ізраїлі. Ілон Маск, який купив соцмережу за 44 млрд доларів минулого місяця, заявив, що обліковий запис Веста було відновлено ще до операції, і з ним попередньо не консультувалися.

Натомість Маск особисто розблокував у соцмережі іншого кандидата на виборах 2024 року – Дональда Трампа. Перед цим Маск провів у своєму твіттері голосування, і більшість висловилася за те, щоб дозволити Трампу знову користуватися платформою. Сам колишній президент США поки що, правда, не поспішає повернутись у твіттер*. Трамп було вилучено з твіттера після заворушень у Капітолії 6 січня 2021 року.

Каньє Вест заявив, що балотуватиметься у президенти США у 2024 році

Каньє Вест вже брав участь у минулих президентських виборах у 2020 році. Тоді він набрав 60 тисяч голосів. Його кандидатуру було представлено лише у 12 штатах, найкращий результат він отримав у штаті Теннессі — там за нього віддали голоси понад 10 тисяч виборців. Тоді ж репер одразу заявив, що спробує балотуватися і 2024 року.

Майло Яннопулос – уродженець Великобританії, колишній головний редактор ультраправого видання Breitbart News. Він яро критикує іслам, фемінізм та політкоректність. При цьому він сам є відкритим геєм. У 2016 році Яннопулос був також назавжди заблокований у твіттері за критику ісламу та підбурювання у цькуванні темношкірої актриси Леслі Джонс із “Мисливців за приведеннями”. Яннопулоса також звинувачували у пропаганді педофілії, але він ці звинувачення відкидав. Цього літа журналіст працював на посаді неоплачуваного стажера у республіканки та прихильниці Трампа Марджорі Тейлор Грін.

Свіжі новини
Схожі новини